Інформація для співробітників і студентів, які від'їжають за кордон

Інформація про порядок оформлення закордонних відряджень

​Закордонні відрядження працівників і студентів (аспірантів) здійснюються на підставі відповідних наказів ректора.

Для оформлення наказу на закордонне відрядження студента(аспіранта) проректору з науково-педагогічної виховної роботи таміжнародних звʼязків для розгляду подаються такі документи:

• заява студента (аспіранта) з погодженням директора ННІ (наукового керівника і завідувача аспірантурою);
  • копія запрошення;
  • переклад запрошення українською мовою.

Для оформлення наказу на закордонне відрядження працівника університету проректору з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних звʼязків для розгляду подаються такі документи:

• заява з погодженнями завідувача кафедри і директора ННІ;
  • копія запрошення.
  • переклад запрошення українською мовою.

​​Документи з візою проректора з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних звʼязків передаються у відділ міжнародних зв'язків дляпідготовки наказу на відрядження.​

Після повернення в Україну працівник звітує на засіданні кафедри (вченої ради ННІ) та впродовж 10 днів з дати повернення подає до відділу міжнародних звʼязків такі документи:

• звіт;
  • документ, що підтверджує перебування за кордоном в місці призначення: сертифікат, виданий партнерським університетом, або оформлене посвідчення про відрядження зі штампом закордонної установи.

Зразок Посвідчення про закордонне відрядження (Англійська)

Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі "Національний лісотехнічний університет України"

Детальнішу інформацію можна дізнатись за посиланням.

nltu2НАЦІОНАЛЬНИЙ