Жити в гармонії з природою – дарувати і висаджувати дерева!

Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України заслужено є окрасою не лише Alma mater, а й рідного міста. Вже не перший рік всі охочі містяни беруть участь у традиційній акції “Подаруй місту дерево”. З ініціативи Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради 25 квітня на території Ботанічного саду НЛТУ України біля адміністративного корпусу було висаджено робінії псевдоакації “Umbraculifera”.

IMG 0771

IMG 0747

Саджанці дерев до 150-річчя НЛТУ України подарували: співробітники Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради (серед яких є випускники Університету); адміністрація Університету; Софія Шутяк – адвокат, юрист НЛТУ України; випускники СПГ-2002 (Наталія Гоцій, Ірина Кузишин, Надія Дика, Ольга Гевак, Валентина Цуркан, Тетяна Милисюк, Уляна Хащук, Роман Браташ, Мирослава Лень, Наталія Кендзьора), а також випускники Оксана Шимків та Михайло Костецький.

IMG 0745

IMG 0721

IMG 0702

Колектив Національного лісотехнічного університету України вдячний усім, хто долучився до організації, координації та реалізації задуму!

LOGO Vk

Last modified on Четвер, 25 квітня 2024 12:36