Вітаємо магістрів-дизайнерів!

19 березня в Національному лісотехнічному університеті України відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістерської програми спеціальності “Дизайн” ННІ Деревообробних технологій і дизайну.

DSC 0698

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський, завідувач кафедри дизайну, доктор педагогічних наук, професор, член Спілки дизайнерів Володимир Прусак та заступник директора ННІ деревообробних технологій і дизайну, кандидат технічних наук, доцент Ігор Соколовський привітали випускників із успішним завершенням навчання на другому рівні вищої освіти та присудженням ступеня “магістр” та вручили дипломи.

Щиро зичимо дорогим випускникам не зупинятися на досягнутому, долати нові вершини та розширювати професійні горизонти, сповна реалізовувати свій потенціал!

АЛЬМА-МАТЕР ПИШАЄТЬСЯ КОЖНИМ!

LOGO Vk