НЛТУ України у Топ 5 за 6-м кластером у “Горизонт Європа”

“Офіс Горизонт Європа в Україні” розпочав рейтингування залученості українських учасників у конкурсах за 6 кластером програм “Горизонт 2020” та “Горизонт Європа”.

IMG 9216

Національний лісотехнічний університет України увійшов у Топ 5 українських учасників за обсягами фінансування у проєктах за 6-м кластером у “Горизонт Європа”!

ТОП 5 1

Топ 5 українських учасників за обсягами фінансуванням у проєктах за 6-м кластером у “Горизонт Європа”:

1. Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА” (448,88 тис. євро)
  2. Поліський національний університет (402,13 тис. євро)
  3. Державна установа «Інститут морської біології НАН України» (309,62 тис. євро)
  4. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (264,5 тис. євро)
  5. Національний лісотехнічний університет України (261,38 тис. євро).

У Програмі “Горизонт 2020” серед українських організацій найбільшою мірою були залучені заклади вищої освіти та приватні комерційні організації, а в конкурсах “Горизонт Європа” – заклади вищої освіти та неприбуткові організації. У попередній Рамковій програмі “Горизонт 2020” українські учасники взяли участь у 17 проєктах та отримали фінансування на суму 1,8 млн євро, то в Програмі “Горизонт Європа”, яка триває, вже є 26 проєктів із загальним обсягом фінансуванням 3,44 млн євро. При порівнянні обсягу фінансування проєктів учасників із третіх країн: у попередній Програмі Україна була на 9-му місці, а зараз на 6-му.

Матеріали опубліковані згідно з інформацією платформи CORDIS.