Стажування доцента Новак У.П.

Доцент Новак У.П. проходила стажування з 29 квітня 2019 р. до 03 травня 2019 р. в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина). Метою стажування було ознайомлення з практикою освітнього процесу Університету сталого розвитку м. Еберсвальде і вивчення досвіду щодо викладання дисципліни «Трансформаційне управління».HNE Eberswalde 1

Під час стажування доц. Новак У.П. відвідувала заняття, брала участь у груповій роботі зі студентами, спілкувалась з викладачами та адміністративним персоналом, а також працювала у бібліотеці.

HNE Eberswalde 2  HNE Eberswalde 3

Результатами стажування є запровадження нової навчальної дисципліни, яка буде викладатися англійською мовою для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», збір матеріалів для удосконалення 1-го змістового модуля дисципліни «Санаційний аудит», а також набутий досвід викладання дисципліни «Трансформаційне управління» в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде.

HNE Eberswalde 4

Національний лісотехнічний