Про проведення навчання та перевірки знань працівників університету з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

P101700221 травня 2019 року в конференц-залі Національного лісотехнічного університету України проведено навчання та перевірку знань працівників університету з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Було озвучено наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 р. № 304 «Про охорону праці» та порядок денний.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, голова атестаційної комісії Борис М.М. ознайомив присутніх із наказом ректора про проведення навчань із охорони праці та зосередив увагу на те, що ключовим є введення навчань в усіх структурних підрозділах.

Фахівці нагадали присутнім про основні завдання охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки, про безпеку на вулицях і дорогах, цивільного захисту, надання першої медичної допомоги потерпілому та про правові основи охорони праці.

Про призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання розказав представник фонду соціального страхування від нещасних випадків Білан М.М.

Про проведення інструктажів і розробку інструкцій, стан травматизму в університеті доповів інженер відділу охорони праці Петрилко Н.А.

Про надання першої долікарської допомоги у випадках ураження електричним струмом, отримання опіків, укусів змій, ядовитих комах, тощо профілактика корі, грипу розказала лікар Техова Л.М.

Про колективний договір доповіла завідувач кафедрою історії України, політології та права Шептицька Л.Б.

Про безпеку на вулицях і дорогах розказав старший викладач кафедри лісових машин Олійник М.І.

Про потипожежну безпеку в університеті доповів інженер з протипожежної профілактики Козловський Ю.Г.

Про поведінку у надзвичайних ситуаціях розказав начальник штабу ЦО Соловей С.С.

Юлія Гербут

Last modified on Середа, 22 травня 2019 11:45