Відбувся фінальний етап конкурсу із програмування промислових контролерів "Unitronics Vision CUP" - 2019 серед студентів НЛТУ України

титул17 квітня 2019 року на кафедрі АКІТ НЛТУ в Лабораторії промислових контролерів "Unitronics Vision" відбувся фінальний етап конкурсу із програмування промислових контролерів "Unitronics Vision CUP" - 2019 серед студентів НЛТУ України. Співорганізатор та спонсор конкурсу ТОВ "Клінкманн-Україна" –  офіційний дистриб’ютор торгової марки Unitronics в Україні.

До участі у конкурсі зголосилися  16 студентів університету:  Паньків Андрій, Леонов Олександр, Котнюх Олег,  Савран Роман, Рибак Володимир, Билень Андрій, Куриляк Анна, Батурко Олег, Оршуляк Ігор, Панчишин Михайло, Майовець Олег, Чупіль Олег, Шпуляр Остап, Летнянчин Тарас, Торгоній Юрій, Шквирко Юрій.

На першому етапі конкурсу, учасники намагались запропонувати власний варіант вирішення низки прикладних задач, а саме:

1.Розроблення інтерфейсу керування роботою автоматизованого паркінгу;
2.Розроблення алгоритму самонавчання пневматичного робота;
3.Створення інтерфейсу керування віддаленим об'єктом із застосуванням мережі Modbus.

В період з 15 по 16 квітня журі конкурсу розглянуло результати самостійної роботи учасників та відзначило оригінальність та творчий підхід до вирішення конкурсних завдань. У підсумку  до фіналу конкурсу рекомендовано Паньківа Андрія, Саврана Романа, Панчишина Михайла, Леонова Олександра, Рибака Володимира, Биленя Андрія.

У фіналі конкурсу учасникам було запропоновано створити інтерфейс та алгоритм керування брикетувальним пресом. В напруженій боротьбі на протязі 3 годин конкурсанти намагались якомога детальніше проробити усі пункти завдання і представити на розгляд журі свої роботи.

В результаті комплексного оцінювання проектів журі визнало переможцем Панчишина Михайла із групи АКс-11. Він став володарем головного призу конкурсу - новітньої панелі з вбудованим контролером Unitronics Unistream.uni1

Друге місце посів Савран Роман. Третє місце вибороли два учасники, які за результатами оцінювання отримали однакову кількість балів, Паньків Андрій та Леонов Олександр.

Усі фіналісти конкурсу отримали від ТОВ "Клінкманн-Україна" призи і  подарунки.

У журі конкурсу працювали: керівник відділу продажу продукції Unitronics ТОВ "Клінкманн-Україна" Сівер Сергій, асистент кафедри АКІТ Варениця Віталій, старший викладач кафедри АКІТ к.т.н Мацишин Ярослав,  доцент кафедри АКІТ к.т.н. Курка Роман.

"Перемогти в змаганнях не сподівався, я лише студент першого курсу,  однак мені приємно отримати головний приз і мати можливість працювати з найновішою розробкою від Unitronics – ПЛК Unistream", - сказав переможець конкурсу Михайло Панчишин.

“Конкурс Unitronics Vision CUP відбувся на кафедрі вперше. Ми дуже вдячні Сергію Сіверу за підтримку та роботу в журі конкурсу. Особлива подяка ТОВ "Клінкманн-Україна" за наданий головний приз для переможця та подарунки для фіналістів. Кожен студент який взяв участь у змаганнях побачив, що навчання у  Лабораторії промислових контролерів "Unitronics Vision" кафедри АКІТ приносить не тільки знання і досвід, а дозволяє отримати за це щедру винагороду. Маю надію в майбутньому разом із  ТОВ "Клінкманн-Україна" ми зможемо розширити формат змагань до рівня Всеукраїнських. Запрошую студентів позмагатись у програмуванні промислових контролерів через рік на  "Unitronics Vision CUP" - 2020", - відзначив голова оргкомітету конкурсу, доцент кафедри АКІТ Роман Курка.

Last modified on Вівторок, 14 травня 2019 07:07