Відкрита лекція Романа Матиса «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»

58380602 823332008042090 2046300218575552512 n

Відкрита лекція керівника управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Романа Матиса «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»

23 квітня на запрошення кафедри менеджменту ЗЕД в Національному лісотехнічному університеті України відбулась відкрита лекція керівника управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністраціїРомана Матиса «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»

Присутні на лекції студенти І-V  курсів освітньої програми «Менеджмент ЗЕД», учні ліцею №45 ЛМР, а також викладачі Інституту екологічної економіки та менеджменту із великою зацікавленістю слухали й дискутували обговорюючи питання особливостей інвестування в розвиток Львівщини.

Роман Матис поділився досвідом розробки ідей «Invest in Lviv region», та її впровадження з 2016 року наслідком чого стало відкриття більше 240 нових підприємств на Львівщині в багатьох сферах економіки, що дозволило створити понад 25 000 нових робочих місць. На сьогоднішній день саме Львівщина є надзвичайно привабливим для інвестицій регіоном України.

Особливості ведення перемовин з потенційними інвесторами, аргументи для інвестування в Українську економіку, досвід інвестування в країни Східної Європи, ключові критерії для прийняття рішень щодо інвестування й багато інших питань було розглянуто на даній зустрічі.

Новим напрямком інвестування в м. Львів Роман Матис вважає розвиток аутсорсингу бізнес-процесів й передбачає створення в найближчі роки понад 100 000 нових робочих місць у даній сфері, що допоможе працевлаштувати студентів львівських університету, яких налічується понад 125 тис.

Для довідки: Рома́н Євге́нович Ма́тис, Керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації з 2016 року.

За час роботи на посаді керівника управління Роман Матис сприяв відкриттю понад 240 виробничих потужностей у Львівській області на яких було створено понад 25 000 нових робочих місць.

Серед компаній, котрі відкрили або розширили свої виробничі потужності за підтримки та супроводу управління інвестиційної політики: ТзОВ Індустріальний парк "Сігма Парк Яричів", ТзОВ "Бадер Україна", ТзОВ "Фуджікура Автомотів Україна Львів", ТзОВ «Ліг Агро», ТзОВ «Електроконтакт», НІМА (ТзОВ "Белуко"), ДП "Сан Гарден", ТМ "Димком", ТзОВ “Д-МІКС УКРАЇНА”, ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Барком», ТзОВ «Синтез солар», ПП «Глиняни Агро», ТзОВ «Райтекс», ТзОВ «СОФТ-МЕБЛІ», ТзОВ «Сентіо»

Активно займається розвитком галузі BPO та SSC центрів у місті Львові, котра має потенціал у кілька десятків тисяч робочих місць. У Львові 2016 року відкрито Глобальний сервісний центр Veon, що обслуговує операції з фінансів, закупівель і HR-процесів. У 2018 році відкрито Центр надання послуг у Львові від міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers, що входить до «Великої четвірки аудиторських компаній». Центр виконує широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC в Центральній і Східній Європі. У Центрі працює понад 350 співробітників.

 

 

Матвеєв Микола Едуардович

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper