Student Life. Accommodation.

Ukrainian National Forestry University provides accommodation at dormitory 10, Pryrodna St., 79057 Lviv Ukraine. There are two/three bed rooms with bathroom. The kitchen is shared by students living on the floor.

НЛТУ України має власні гуртожитки загальною площею 23324,7 м2. Студенти з інших населених пунктів на даний час мають можливість проживати у чотирьох гуртожитках. Площа проживання на одного студента становить 6 м2.
В університеті є житлові приміщення у студентських гуртожитках, що придатні для проживання іноземців та осіб без громадянства, у яких створені умови для їх безпечного проживання. В цих житлових приміщеннях і тепер проживають студенти-іноземці, які навчаються в університеті.
Розміщення іноземців та осіб без громадянства, а також їх поселення у житлові приміщення університету належить до обов’язків адміністративно-господарської служби університету за сприяння працівників сектору роботи з іноземними студентами відділу міжнародних зв’язків.
При НЛТУ України функціонує їдальня “Верховина” за адресою м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105а, (площа – 3226,9 м2).
НЛТУ України має власну сучасну розвинену спортивну базу: два спортивні зали загальною площею 1147,4 м2, стадіон загальною площею 4280 м2, спортивні майданчики загальною площею 4253 м2. Це забезпечує потреби у фізичному вихованні та проведенні дозвілля студентів і працівників.
Медичне обслуговування студентів і співробітників здійснює медичний пункт (площа – 51,0 м2).
НЛТУ України має студентський клуб загальною площею 75,2 м2, у якому проводять репетиції студентський театр естрадних мініатюр “Адреналін”, народний ансамбль танцю “Полонина”, студентський хор “Діброва”.

 
Last modified on Monday, 09 December 2019 16:21

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2019 НЛТУ України

JoomShaper