- Деталі
- Категорія: Новини
Весняна школа в рамках міжнародного проекту ERASMUS+ проєкту TransLearnN в Чехії
7 квітня 2025 року в рамках міжнародного ERASMUS+ проєкту TransLearnN стартувала перша весняна школа у Технічному університеті м. Ліберець, Чеська Республіка.
Від Національного лісотехнічного університету України участь у весняній школі взяли заступник директора ННІ бізнесу, менеджменту та маркетингу, доцент кафедри менеджменту Надія ЮРКІВ (Nadia Borys) та студентка 3 курсу бакалаврату спеціальності 075 – Маркетинг: Вікторія КУРДИНА.
Transformational Learning Network for Resilience — це проєкт, спрямований на посилення ролі українських університетів у сталому відновленні України після війни. У проєкті беруть участь 11 університетів з України, Чехії, Польщі, Литви та Німеччини.
У межах проєкту заплановано розробку та апробацію трьох навчальних курсів.
Першою стартувала апробація курсу С3 – Sustainable pathways and risk management in times of crises, розробку якого здійснювала доцент кафедри менеджменту Надія Юрків у співпраці з сімома українськими ЗВО.
Активності Весняної школи у Технічному університеті м. Ліберець передбачали:
- проведення лекцій та практичних занять в рамках розробленого курсу «Sustainable pathways and risk management in times of crises» (Сталі шляхи та управління ризиками в період криз);
- зустріч з заступником декана факультету Механічної інженерії, зустріч та презентація проекту NetZeroCites координатором цього проекту, завідувачем кафедрою дизайну машин і механізмів, професором Міхалем Петру;
- відвідування лабораторій та устаткування Технічного університету в м. Ліберець;
- проведення панельних дискусій щодо удосконалення розробленого навчального курсу та реалізації наступних робочих пакетів проекту Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine (TransLearnN);
- супровід студентів в процесі їх командної роботи, брейнсторми.
Результатом першої Весняної школи за проектом TransLearnN стало:
- здійснення апробації практичної частини курсу «Sustainable pathways and risk management in times of crises» (Сталі шляхи та управління ризиками в період криз);
- обговорення можливості удосконалення курсу та поширення його змісту студентству;
- представлення студентами цікавих фінальних презентацій на основі набутих знань;
- зміцнення та покращення комунікаційних зв’язків із усіма розробниками курсу – представниками освітньої сфери України, Німеччини, Польщі та Литви.
Вдячні НЛТУ України за надані можливості збагачувати свої знання та підвищувати свою професійну майстерність для удосконалення навчального процесу!Щиро дякуємо організаторам, всім партнерам і учасникам цієї школи!