Проректор з наукової роботи

lavnyyЛАВНИЙ
ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Проректор з наукової роботи, 
професор кафедри лісівництва 
доктор сільськогосподарських наук

Народився 29 липня 1967 року в с. Нивиці Радехівського району Львівської області. У 1986 році закінчив з відзнакою Кременецький лісотехнікум, а в 1993 р. ‒ з відзнакою Львівський лісотехнічний інститут (тепер – Національний лісотехнічний університет України), здобувши кваліфікацію «Інженер лісового господарства».

Кандидатську дисертацію на тему «Особливості формування ясеневих насаджень Західного Лісостепу України» захистив у 2000 р. в Українському державному лі­со­технічному університеті (тепер – Національний лісотехнічний університет України) за спеціальністю 06.03.03 – лісознавство і лісівництво. В 2005 р. йому було присвоєно вчене звання доцента кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України.

Трудову діяльність Лавний В.В. розпочав у 1986 р. техніком Томської аерофотолісовпорядкувальної експедиції. У 1987-1989 роках проходив службу в армії, нагороджений медаллю "За відзнаку у військовій службі". В 1993-1994 рр. працює стажистом-дослідником науково-дослідного сектору Українського державного лісотехнічного університету. В 1995-1999 рр. – аспірант кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, в 2000-2002 рр. – асистент кафедри лісівництва, 2002-2004 рр. старший викладач цієї ж кафедри. З 2004 р. до грудня 2016 р. працював доцентом кафедри лісівництва, а пізніше – завідувачем кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України.

Основними навчальними дисциплінами, які він викладає за ОКР «Бакалавр» і «Магістр» є «Лісова політика» та «Наближене до природи лісівництво». Професор Лавний В.В. дванадцять років підряд за кошти німецької сторони проводить навчально-пізнавальні екскурсії для 15-20 кращих студентів у  федеральні землі Баден-Вюрттемберг та Баварія (Німеччина), де студенти можуть ознайомитися з досвідом наближеного до природи лісівництва. Також він організовує кожного року навчальні  екскурсії та літні школи для студентів німецьких лісогосподарських факультетів у ліси Закарпатської, Івано-Франківської і Львівської областей для ознайомлення з буковими, ялиновими і мішаними пралісами та науково-виробничими стаціонарами університету.

Наукова діяльність Лавного В.В. зосереджена в галузі лісознавства і лісівництва, зокрема – вивчення особливостей формування ясеневих лісів Західного Лісостепу України, прояву вітровалів та буреломів в лісах Українських Карпат, особливостей проходження природного поновлення деревних порід та досвіду наближеного до природи лісівництва. Об’єктом досліджень є також сучасна лісова політика європейських країн, менеджмент сталого лісового господарства, особливості ведення лісового господарства на природоохоронних територіях.

Має міжнародний досвід роботи, проходив наукове стажування в Австрії, Бельгії, Німеччині та Швейцарії, брав участь у виконанні багатьох міжнародних проектів і виступав з доповідями на понад 50 закордонних науково-практичних конференціях.

Професор Лавний В.В. опублікував більше 130 наукових і навчально-методичних праць. Він керував багатьма міжнародними науково-дослідними проектами, є членом редколегії збірника науково-технічних праць "Науковий вісник НЛТУ України" і наукового збірника "Природа Карпат" та членом спеціалізованих вчених рад по захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Лавний В.В. здійснює керівництво аспірантурою з 2006 р. за спеціальністю 06.03.03 – лісознавство і лісівництво. Під його керівництвом захищена одна кандидатська дисертація. Вільно володіє німецькою мовою і задовільно – англійською.

  • тел. роб.: 2584259
  • факс: 2378905
  • тел. моб.: +380988597207
  • Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Last modified on Вівторок, 09 квітня 2019 10:26

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper