Проректор з адміністративно-господарської роботи

cuntЦИНТИЛЮК
ЮРІЙ ІЛЬКОВИЧ

Проректор з адміністративно-господарської роботи

Народився 18 лютого 1968 р. у смт Ясіня Рахівського району Закарпатської області в селянській родині. Батько, Ілько Васильович, працював лісо- рубом, мати, Марія Василівна, — робітницею в колгоспі. З відзнакою закінчив Лазещинську середню школу. Трудову діяльність розпочав у 1985 р. в Ясінянському лісокомбінаті робітником. Із 1986 до 1988 р. проходив військову службу в Німецькій Демократичній Республіці. Після проходження військової служби в 1988 р. вступив на підготовче відділення Львівського лісотехнічного інституту, в 1989 р. був зарахований на перший курс факультету технології деревообробки, який успішно закінчив у 1995 р. Здобув спеціальність інженера-технолога. У стінах рідного університету пройшов шлях від студента до проректора з адміністративно-господарської роботи. З 1995 до 2004 р. працював на посаді директора студентського містечка Українського державного лісотехнічного університету у м. Львові, з 2004 р. посідав посади заступника проректора з адміністративно-господарської роботи, проректора з соціально-побутових питань, а з травня 2014 р. — проректора з адміністративно-господарської роботи Національного лісотехнічного університету України. Працюючи в НЛТУ України, налагоджував тісні контакти зі студентською молоддю, сприяв забезпеченню необхідних для проживання й навчання студентів побутових умов, координації роботи служб університету та задіяних суміжних організацій і підприємств. А також брав участь у вирішенні питань щодо планування видатків університету для їх економного використання на утримання будівель у належному робочому та санітарному стані, розробці заходів з енерго-збереження й ефективного споживання енергоресурсів, організовував доступ до інтернет-ресурсів у студентських гуртожитках, запроваджував систему пошуку джерел надходження додаткових коштів із метою поповнення спеціальних фондів, активізовував залучення спонсорських активів. Неодноразово був відзначений подяками, почесними грамотами НЛТУ України та грошовими винагородами. Одружений, виховує дочку.

Last modified on П'ятниця, 16 лютого 2018 19:46