Ванівська Олександра Миронівна

Посада – завідувач кафедри.

Наукові ступені – кандидат педагогічних наук – 2009 р.,

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Вчене звання – доцент кафедри іноземних мов – 2015 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, к.714
+38-032-258-42-52,
+38-032-258-42-42

Дисципліни

• Іноземна мова
  • Іноземна мова за професійним спрямуванням
  • Поглиблене вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням
  • Ділова іноземна мова
  • Іноземна мова для академічних цілей

Освіта

• Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (1996 – 2001). Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська мова і література та німецька мова і література».
  • Аспірантура: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (2004 – 2009), теорія і методика професійної освіти.
  • Тема дисертації: «Інформаційні технології в процесі реалізації мовних стратегій у вищій школі».
  • Диплом кандидата наук – 18 листопада 2009 р.

Досвід роботи:

• Викладач англійської мови у Самбірському педагогічному училищі імені І. Филипчака (2001 – 2004).
  • Навчання в аспірантурі (2004 – 2009).
  • Асистент кафедри української та іноземних мов НЛТУ України (2009 – 2012).
  • Старший викладач кафедри іноземних мов НЛТУ України (2012 – 2014).
  • Завідувач кафедри іноземних мов Національного лісотехнічного університету України (2014 р. і до сьогодні).

Довготермінові доручення та громадська діяльність

• Член Вченої ради НЛТУ України.
  • Член Методичної ради НЛТУ України.
  • Голова предметної комісії для прийому вступних випробувань до аспірантури.
  • Голова екзаменаційної комісії для прийому вступних іспитів до магістратури.
  • Керівник науково-методичного семінару кафедри іноземних мов.
  • Член конкурсної комісії по відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників за кордон.

Професійні інтереси

Дослідження засобів модернізації та інтенсифікації навчально-виховного процесу в сучасній вищій школі, комунікативна лінгвістика, використання комп’ютерних та Інтернет-технологій в процесі вивчення іноземних мов.

Основні публікації

1. Ванівська О.І. Навчальний посібник. Англійська мова. The Learning Curve / О.І. Ванівська, В.П. Наконечна, Д.М. Дубравська, О.М. Ванівська. Львів: “Новий світ – 2000”, 2012. 200 с. 1 електрон. опт. диск (CD-ROM): кол. (ключі-відповіді).

2.  Ванівська О.М. Навчальний посібник Англійська мова за професійним спрямуванням для студентів-екологів. English for Specific Purposes: Ecology / О.М. Ванівська, Р.Б. Преснер, І.М. Мосій. Львів: ТзОВ “Графік Стар”, 2015. 362 с.
  3.  Ванівська О.М. Навчальний посібник English for Specific Purposes: MECHANICS: Англійська мова за професійним спрямуванням / О.М. Ванівська, В.В. Лентяков, Р.Б. Преснер. Львів : СПОЛОМ, 2018. 174 с. : іл., табл. – Бібліогр.: с. 172 (9 назв).

4.  Vanivska Oleksandra, Vanivska Оlga. Differentiating the Terminology in the field of Public Administration: Functional Approach. Science and Education a New Dimension: Philology. VI (53). Issue: 182. 2018. P. 62–64.

5.  Ванівська О.М., Подоляк З.Р., Преснер Р.Б. «Business English: Словник-довідник з Ділової англійської мови». Львів: НЛТУ України, 2019. 227 с.

6.  Ванівська О.М. Вживання неологізмів у сучасному медійному політичному дискурсі / О.М. Ванівська, О.О. Пуга // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Філологія. №46 Том 1. 2020. С. 66–70.

7.  Koryagin, V., Blavt, O., Vanivska, O., Stadnyk, V. (2020). Potential of New Technologies in Providing Efficiency of Pedagogical Control. Teorìâ ta Metodika Fìzičnogo Vihovannâ, 20(1), 25–31.

8.  Ванівська О.М. Екологія лісу / Forest Ecology: навч. посібник для студ. ВНЗ / С.Л. Копій, О.М. Ванівська, Р.Б. Преснер, І.В. Фізик, В.В. Лентяков, М.Л. Копій, В.Р. Крупський. Львів: Вид-во РВВ НЛТУ України, 2021. Ч. 1. 184 с.

9.  Ванівська О.М. Екологія лісу / Forest Ecology: навч. посібник для студ. ВНЗ / С.Л. Копій, О.М. Ванівська, Р.Б. Преснер, О.А.Чаплик, О.М. Клименко, В.В. Лентяков, О.О. Мелещук, В.М. Сухович, В.О. Агій, М.М. Іващишин. Львів: Вид-во РВВ НЛТУ України, 2021. Ч. 2. 260 с.

10. Ванівська О.М. English for Business Communication / Англійська мова для ділового спілкування: підручник / О.М. Ванівська, З.Р. Подоляк, Р.Б. Преснер. Львів: РВВ НЛТУ України, 2021. 574 с.

Last modified on Середа, 22 вересня 2021 14:04