Вітання Львівському університету бізнесу та права!

З нагоди двадцятої річниці від дня заснування Львівського університету бізнесу та права ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський взяв участь в урочистій частині Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми науки і практики у світлі євроінтеграції, глобалізації і сталого розвитку” та від імені колективу НЛТУ України привітав колег-освітян зі святом.

IMG 9275 1

На заході були присутні партнери університету з України та закордону, зокрема  Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії та Нігерії, які постійно підтримують Львівський університет бізнесу та права.

IMG 9253

Грамоту від Європейського інституту безперервної освіти за значні особисті здобутки у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток наукових досліджень отримав ректор НЛТУ України Володимир Загорський.

IMG 9276

Висловлюємо слова вдячності за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи – підготовки висококваліфікованих фахівців для майбутнього нашої країни.

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper