Відбулися важливі засідання

В останній понеділок січня в Національному лісотехнічному університеті України відбулися засідання Вченої ради та Конференція трудового колективу, на яких розглянули багато важливих питань, одне з яких – підсумки роботи колективу Університету за 2022 рік та завдання на 2023 рік.

IMG 4426

Голова Вченої ради, ректор НЛТУ України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський вручив атестати вчених звань: атестат професора отримав Ярослав Геник, професор кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології, атестат доцента отримала Інна Прокопчук, доцентка кафедри дизайну НЛТУ України. А також нагородив почесною грамотою Університету за свідому громадянську позицію, патріотизм, пропагування гуманістичних цінностей, громадську активність та значний особистий вклад у волонтерську діяльність завідувачку кафедри історії України, економічної теорії та права Любов Шептицьку.

IMG 4403IMG 4395IMG 4409

Під час засідань обговорювали питання і приймали рішення відповідно до порядку денного, зокрема про:

• звіт ректора “Про підсумки роботи колективу Національного лісотехнічного університету України за 2022 рік та завдання на 2023 рік”;
  • бюджет та стан майна Університету;
  • міжнародну діяльність ННІ деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну НЛТУ України;
  • організацію і проведення навчального процесу у другому семестрі 2022-2023 навчального року;
  • призначення іменних стипендій та премій студентам у другому семестрі 2022-2023 навчального року;
  • зміни у складі редколегії збірника наукових праць “Ефективність державного управління”;
  • роботу Вченої ради у 2022 році та план роботи Вченої ради на 2023 рік;
  • пропозиції МОН України щодо складу Наглядової ради Університету.

Колегіальні органи ефективно попрацювали і прийняли вагомі рішення, які оприлюднюються в ухвалах Вченої ради та Конференції трудового колективу НЛТУ України.

Last modified on Середа, 01 лютого 2023 12:02