Міжнародна партнерська допомога

IMG 3017

У рамках міжнародного проекту "Українсько-німецька освітня мережа для цифрової трансформації екологічної освіти" (“Ukrainian-German teaching network for the digital transformation of environmentaI education”) ряд науково-педагогічних працівників НЛТУ України 5-9 грудня 2022 р. взяли участь у тижневому тренінгу “lncreasing the digital competences of teachers of higher education institutions” в Університеті сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина). Метою тренінгу було ознайомлення викладачів з передовим досвідом дистанційного навчання та сучасними підходами активізації роботи студентів під час онлайн-занять. Цей проект фінансується німецькою службою академічних обмінів DAAD. За ініціативи старшого консультанта німецької консалтингової компанії C.C.Buchner21 GmbH & Co. KG доктора Харальда Бендера (Dr. Harald Bender) було зібрано кошти на придбання генератора електричного струму для нашого університету, за що йому велика подяка.

Last modified on Вівторок, 17 січня 2023 10:14