“Найголовніший чинник єдності – українська мова” (Митрополит Андрей Шептицький)

IMG 2363

Двадцять другий рік поспіль відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який об’єднує українців цілого світу. Особливим є цьогорічне написання, коли багато українців вимушено перебувають поза рідним домом.

Як відомо, авторкою тексту, із символічною і значущою назвою “МІЙ ДІМ”, стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

У Національному лісотехнічному університеті України мали змогу доєднатися до написання диктанту всі охочі, для цього було організовано кілька локацій, зокрема у залі засідань вченої ради, у читальному залі соціально-економічної літератури та в аудиторіях кафедр гуманітарно-соціальних дисциплін Університету.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури колектив Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України та доцентка кафедри філософії, соціології та культурології Університету Наталія Дуда запросили до написання не лише студентів, а й внутрішньо переміщених осіб. Це хороша мотивація для удосконалення знання рідної мови та вивчення правил нового правопису.

Депутати усіх фракцій Львівської міської ради цитують вірші Юрія Руфа до Дня Української писемності і мови

Нас вкотре згуртувала українська мова.

Нас вкотре згуртувала спільнодія, яка про наше минуле, теперішнє, майбутнє.

Серце нашої єдності – Україна!

#РазомДоПеремоги

Last modified on П'ятниця, 11 листопада 2022 11:56