З Днем працівників лісу!

18.09.22Колектив Національного лісотехнічного університету України з особливим трепетом і піднесеним настроєм святкує День працівників лісу!

За 150 років свого існування Університет випустив не одне покоління успішних працівників лісової галузі, котрі дбають про природнє багатство нашої країни, яке має важливе екологічне і економічне значення. Завжди суспільство з пошаною ставилося до людей, які пов’язали свою долю з лісом та його невичерпними ресурсами.

Всім причетним до цього свята зичимо нездоланної життєвої енергії, втілення усіх задумів та найсміливіших проєктів, професійних здобутків та щоденного позитиву, щоб удача та успіх були вашими постійними супутниками! Миру всім нам і перемоги!

Last modified on Понеділок, 19 вересня 2022 07:01