ВІТАЄМО!  Закарпатському лісотехнічному фаховому коледжу 75 років з часу заснування.

IMG 0258Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ та весь науково-педагогічний колектив і студентство Університету вітають своїх колег із Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу з 75-ю річницею з дня заснування освітнього закладу!

З цієї нагоди ректор Університету 15 вересня 2022 року взяв участь в урочистому засіданні, щоб висловити вдячність та вручити нагороди освітянам, педагогам, відданим своїй справі працівникам за виконання важливої справи – підготовки висококваліфікованих фахівців лісотехнічної галузі. 

“Ваш коледж займає гідне місце серед професійних навчальних закладів нашої держави, пишаємося організацією фахової підготовки та запровадженням європейських підходів у навчанні, що відображається у досягненнях студентів.

Прийміть щирі вітання та побажання творчої наснаги й успіхів! Хай ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал й надалі служать зміцненню нашої держави, а ваші випускники добрими справами підтримують авторитет Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу! Зичу натхнення, невтомного прагнення до реалізації найсміливіших проєктів та вагомих здобутків у професійній діяльності!

Зберігайте та примножуйте традиції своєї «Альма матер»!” – звернувся до колективу Коледжу ректор Національного лісотехнічного університету України ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ.

Також про подію: https://visnukhusta.com.ua/novyny/zakarpatskomu-lisotehnichnomu-fahovomu-koledzhu-75/

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper