Співпраця університетів задля реалізації спільних проєктів

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Загорський Володимир Степанович 12 вересня 2022 року провів робочу зустріч із ректором Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондентом НАН України, професором Мельником Володимиром Петровичем.

Керівники двох класичних університетів з потужними науковими школами зустрілися з метою перспективних напрацювань і прийняття ефективних рішень щодо надання якісних освітніх послуг із застосуванням інноваційних підходів. Під час візиту ректори обговорили загальну ситуацію щодо організації навчального процесу в умовах воєнного стану, поділилися стратегічними планами та прийняли рішення про реалізацію спільних проєктів.

У знак вдячності за багаторічну співпрацю з Львівським національним університетом імені Івана Франка та підтримку студентських ініціатив ректор Національного лісотехнічного університету України Володимир Загорський отримав подяку ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Мельника.

Центр веб-комунікацій

Last modified on Вівторок, 13 вересня 2022 12:50