Мисливські навики на підтримку ЗСУ

IMG 0867З метою підтримання спортивних стрілецьких навиків та збору коштів для Збройних Сил України 13 серпня 2022 року на базі Миколаївського мисливсько-рибальського господарства районної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) відбувся відкритий чемпіонат району із стендової стрільби серед власників гладкоствольної мисливської зброї.

Головний суддя – заслужений тренер України зі стендової стрільби, суддя міжнародної категорії Карасьов В.О. Заступник головного судді по безпеці змагань – кандидат фізико-математичних наук, доцент, заслужений тренер України, майстер спорту зі стендової стрільби Лопатьєв А.О. Заступник головного судді по організації змагань – старший єгер Данчевський А.А. Судді: єгер Данчевський І.І. та єгер Дроздов С.М.

Організатор змагань – Адам Михайло Миколайович голова Миколаївського мисливсько-рибальського господарства районної організації УТМР. За підтримки та участі: бійців ГО «Миколаївська самооборона», а також голови Львівської обласної організації УТМР Угляра Романа Юрійовича, Настасяка Олега Івановича (член РК УТМР, член президії ГО «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» (ГО «ВАМКМУ»)), Виноградського Богдана Анатолійовича (майстер спорту зі стрільби з лука, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського), Делегана Івана Івановича (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України, директор Львівського відокремленого підрозділу ГО «ВАМКМУ»).

У відкритому чемпіонаті прийняли учать понад десять команд мисливців з низових колективів УТМР району. Переможці отримали цінні призи та грамоти. По завершенню змагань було проведено індивідуальні стендові стрільби для власників гладкоствольної мисливської зброї та благодійний аукціон, з метою збору коштів на закупівлю дрона для Збройних Сил України.

Автор тексту Роман Угляр,
фото Іван Делеган