Жити у злагоді з природою - Live in harmony with nature!

IMG 8811

Під таким лейтмотивом 9 серпня 2022 року пройшла зустріч у Національному лісотехнічному університеті України ректора Володимира Загорського з представниками Фонду KIDS EARTH FUND, Школи мистецтв вільних та небайдужих (https://www.facebook.com/vilni.art), а також відомим художником із США – Сей Шімура (Sei Shimura), дизайнером із 16-річним професійним досвідом, який народився в Токіо, виріс у Нью-Йорку, закінчив Інститут Пратта (Нью-Йорк), а зараз живе та творить в Лос-Анджелесі.

Фонд 子供地球基金 KIDS EARTH FUND засновано у 1988 році у Токіо (Японія). Представником Фонду була Такайо Сакамакі, яка є генеральним секретарем організації. Допомагаючи протягом 34 років дітям через дітей, представники 子供地球基金 KIDS EARTH FUND приїхали в Україну на один день, щоб провести майстер-класи і для дітей України, які переживають втрати та травми війни.

Харумі Торі, засновниця Фонду, вірить у те, що мистецтво може зцілити, залікувати рани та дати шанс на щасливе життя!

За весь час існування Фонд провів понад 3000 виставок та перфоменсів у світі, зокрема у Національному центрі мистецтв і культури імені Жоржа Помпіду, у Штаб-квартирі ООН та інших організаціях.

Під час зустрічі із ректором Університету було обговорено можливі напрямки подальшої співпраці, досягнуто домовленостей у трьох сферах: наукова співпраця, розвиток Музею деревини НЛТУ та профорієнтаційна робота із дітьми.

Делегація із Японії також відвідала ботанічний сад Університету та запропонувала допомогу у збільшенні колекцій рослин і дерев саме японськими видами.

Експонати Музею деревини НЛТУ справили позитивне враження на відвідувачів та надихнули їх на розвиток нового напрямку для дітей – арт-робота із деревом.

Із Школою мистецтв вільних та небайдужих також досягнуто домовленостей, зокрема щодо розвитку профорієнтаційної роботи. Школу під час зустрічі представили Олександра Нагірна та Олена Пендерська, які поділилися новаторськими рішеннями щодо виховання відповідальних громадян України, а також були узгоджені напрями подальшої співпраці щодо відродження Лісової шкоди Університету.

Особливої уваги заслуговує подарунок гостей, зроблений японським графістом Сей Шімура, на підтримку перемоги України. Графіст розробив емблему для муралу і на стіні біля одного з гуртожитків нашого Університету, разом з дітьми, залишив чудове графіті (вул. Ген. Чупринки, 114).

Під час спілкування виявилося, що Україна та Японія мають спільну філософію – ЖИТИ У ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ!

Керівництво Університету висловлює вдячність ініціаторам та організаторам цього заходу – Ірині Богачук, Софії Шутяк, Наталії Гординській та Юрію Цинтилюку.

Under this leitmotif, a meeting was held on August 9, 2022, at the Lviv National University of Ukraine between representatives of the KIDS EARTH FUND, the school of the Vilni I Nebaiduzhi (Free and Not Indifferent), as well as the famous artist from the USA - Sei Shimura.

子供地球基金. KIDS EARTH FUND was founded in 1988 in Tokyo, Japan. Its main idea is helping children through children. They have been doing it for 34 years, and this week its representatives of the 子供地球基金.  KIDS EARTH FUND came to Ukraine for one day to hold workshops for children of Ukraine who are experiencing losses and traumas of war. Harumi Tori, the founder of the foundation, believes that art can heal, cure wounds and give a chance for a happy life. During its entire existence, the Foundation has held more than 3,000 exhibitions and performances around the world, in particular, in the National Center for Arts and Culture named after Georges Pompidou, at the UN headquarters and others.

The School of the Vilni I Nebaiduzhi (Free and Not Indifferent)was presented by the School of Arts https://www.facebook.com/vilni.art

Sei Shimura is a designer with 16 years of professional experience who was born in Tokyo and grew up in New York. He graduated from Pratt Institute (New York). Now he is living and working in Los Angeles.

At the meeting, the parties had the opportunity to talk with the rector of the university - Volodymyr Zahorskyi.

They discussed possible areas of further cooperation and agreed that Ukraine and Japan have a common philosophy - to live in harmony with nature.

In particular, preliminary agreements were reached in three areas: scientific cooperation, development of the wood museum, and career guidance work with children. Other possibilities of cooperation were also discussed.

The delegation from Japan was impressed by the Botanical Garden and offered help in increasing the collection of plants and trees with Japanese species.

Agreements were also reached with the School of the Vilni I Nebaiduzhi (Free and Not Indifferent) regarding the development of career guidance work. Oleksandra Nagirna and Olena Penderska from the school shared innovative solutions for raising responsible citizens of Ukraine. Areas of further cooperation regarding the revival of the University's forest school were outlined.

We thank Iryna Bogachuk for organizing the excursions, vice-rector of the economic department Yurii Tsyntylyuk for the organization of the mural, and Nataliia Hordynska and Sofiia Shutiak for their assistance in other organizational aspects.

Last modified on П'ятниця, 12 серпня 2022 07:33