Вперше в НЛТУ відбулося відвідання квест-кімнати

IMG 99685da973e6f45c56a52ac226bf7a0a V28 червня 2022 року вперше в Національному лісотехнічному університеті України відбулося відвідання квест-кімнати з тематикою: “Природа”. В ній взяли участь Володя та Сашко Шутяк. Хлопці з цікавістю та впевненістю пройшли всі завдання і відгадали ключове слово квесту. Деякі завдання виявились дуже легкими для хлопців, а інші - зайняли більше часу. Завдяки своїй логіці, учасники квесту успішно пройшли 10 підготовлених завдань і їм вдалося вийти з квест-кімнати вчасно та впевнено.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку та довіру працівниці юридичного відділу, адвокатесі - Шутяк Софії Володимирівні та Богачук  Ірині Василівні за планування, підготовку та проведення квесту, який дозволяє привідкрити учасникам двері у світ науки! Дякуємо за постійну підтримку ректору Національного лісотехнічного університету України - Загорському Володимиру Степановичу, проректору з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків - Борису Миколі Михайловичу та начальниці юридичного відділу - Гординській Наталії Богданівні, дякуємо за допомогу в організації приміщення для проведення квест-кімнати проректору з адміністративно-господарської роботи - Цинтилюку Юрію Ільковичу.

Запрошуємо бажаючих віком 10-16 років відкривати світ науки на базі Національного лісотехнічного університету України через участі у квест-кімнатах та лише з допомогою логіки пройти всі завдання, які підготовлені саме для Вас! (записатись можна за тел: +380916122871 - Іра)

Авторки статті: Софія Шутяк, Ірина Богачук
Фото: Софія Шутяк