Відбулись захисти дипломних проектів бакалаврів - ландшафтних архітекторів та інженерів садовопаркового господарства

287921836 544939867364681 6938555157216210143 nНа кафедрі Ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології завершено захисти дипломних робіт освітнього рівня «бакалавр». Державними екзаменаційними комісіями були розглянуті випускні бакалаврські роботи за спеціальностями 191 «Архітектура і містобудування» та 206 «Садово-паркове господарство».

Голови екзаменаційних комісій професор Габрель М. (Національний університет «Львівська політехніка») та доцент Прокопів А. (Львівський національний університет ім. Івана Франка) відзначили актуальність та різноманітність тематик, що опрацьовувались здобувачами. Глибина опрацювання та деталі з проектування заслуговують на впровадження у реальність та використання на практиці розроблених проектів. Зокрема, тематика висвітлена Родич Наталією застосовуватиметься у розробленні Генплану населеного пункту на Яворівщині.

Кафедра Ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології обирає актуальні та сучасні тематики для наукових і практичних розроблень, які б використовувались територіальними громадами для сталого розвитку, формування біорізноманіття та охорони і збереження навколишнього природного середовища.

Наукова школа ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології, заснована професором Володимиром Кучерявим, і надалі активно розробляє нові проекти із озеленення та благоустрою різноманітних об’єктів урбанізованого середовища.

Оксана Олейнюк-Пухняк

Last modified on Субота, 25 червня 2022 09:08