Міжнародна діяльність кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій

Рисунок2У четвер, 09.06.2022 р. у рамках міжнародної співпраці кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (кафедра АКІТ) Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) та кафедри комп'ютерних наук (Department of Computer Science) державного Університету Рован  (Rowan University (RU), США, м. Глассборо, штат Нью-Джерсі) завідувачем кафедри, доктором комп'ютерних та інформаційних наук (Ph.D. in Computer and Information Sciences), професором Василем Гнатишиним прочитано в режимі онлайн для співробітників та студентів кафедри АКІТ лекцію на тему: “Основи безпеки комп’ютерних мереж”. Після завершення лекції між її учасниками відбувся плідний обмін фаховими Рисунок1думками. Лектор дав відповідь на значне число запитань за тематикою лекції та ознайомив студентів з організацією і проведенням навчально-наукової роботи як в Університеті Рован, так і на кафедрі комп'ютерних наук цього навчального закладу.

На завершення навчально-педагогічний колектив АКІТ та студенти подякували професору Василю Гнатишину за професійність і змістовність прочитаної лекції, відмітили велику потребу в таких зустрічах з метою ознайомлення з передовими розробками в галузі безпеки та захисту комп’ютерної інформації і набуття студентами відповідних фахових компетентностей та запропонували розширити міжнародну співпрацю між двома структурними підрозділами університетів, на що отримали від нього схвальну відповідь та цілковиту підтримку.

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Last modified on Четвер, 07 липня 2022 07:59