Міністерство освіти і науки України затвердило Наглядову раду Лісотехніки

nagladova 2Відповідно до частини першої статті 37 Закону України “Про вищу освіту” і Статуту університету наказом Міністерства освіти і науки України  № 535 від 9 червня 2022 року затверджено склад Наглядової ради Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”.

До складу Наглядової ради університету увійшли:

1. Болоховець Юрій Віталійович, голова Державного агентства лісових ресурсів України.
  2. Гебай Сергій Іванович, засновник приватного підприємства “ТАЙФУН-ПЛЮС”, випускник НЛТУ України.
  3. Дейнека Анатолій Михайлович секретар Наглядової ради, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, д-р екон. наук, професор, випускник НЛТУ України.
  4. Драпятий Євген Михайлович, заступник Голови Федерації профспілок України.
  5. Жук Микола Васильович, директор департаменту з питань промисловості Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, д-р екон. наук, професор.
  6. Когут Микола Васильович, голова ГО “Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини”, заступник голови Громадської ради при Держлісагентстві України, випускник НЛТУ України.
  7. Козицький Максим Зіновійович, голова Львівської обласної державної адміністрації.
  8. Лозинський Василь Миронович, Перший заступник Міністра з розвитку громад та територій України.
  9. Немчинов Олег Миколайович голова Наглядової ради, канд. наук з державного управління Міністр Кабінету Міністрів України.
  10. Піхоцький Володимир Федорович, начальник Територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях (у м. Львів), д-р екон. наук, професор.
  11. Пристая Олексій Дмитрович заступник голови Наглядової ради, голова асоціації випускників НЛТУ України, Заслужений будівельник України, канд. техн. наук, випускник НЛТУ України.
  12. Холод Юрій Ігорович, заступник голови Львівської обласної ради.
  13. Ягун Віктор Миколайович, директор громадської організації “Агенство з реформування сектору безпеки”, генерал-майор Служби безпеки України, випускник НЛТУ України.

Наказ МОН України № 535 від 9 червня 2022 року Про затвердження складу Наглядової ради Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”

Last modified on П'ятниця, 10 червня 2022 09:59