Вчена рада університету вийшла з пропозицією до Львівської міської ради про перейменування однієї з вулиць м.Львова на вулицю Юрія Руфа

246747907 398565075234965 8519753848379828612 nНа своєму засіданні 28 квітня 2022 року Вчена рада Національного лісотехнічного університету України розглянула питання “Про вшанування пам’яті доцента кафедри технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних будівельних виробів Дадака Юрія Романовича” і вийшла з пропозицією звернутися з клопотанням до Львівської міської ради про перейменування однієї з вулиць м. Львова на вулицю Юрія Руфа.

Юрій Романович Дадак героїчно загинув 1 квітня 2022 року в запеклому бою з російськими окупантами біля міста Попасна Луганської області. Він воював у складі 24-тої окремої механізованої бригади імені Короля Данила Збройних Сил України.

Ректор університету, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор Загорський В.С. звернувся з відповідним поданням до міського голови Львова Андрія Садового. В своєму зверненні ректор університету просить розглянути питання щодо перейменування однієї з вулиць міста Львова на вулицю сихівчанина, відомого поета, громадського діяча, патріота України Юрія РУФА (Юрія ДАДАКА) (звернення ректора і витяг з протоколу засідання Вченої ради університету подано нижче).

Зважаючи на те, що Юрій Руф був знаним поетом, засновником Громадської організації “Літературно-просвітницький проєкт “Дух нації”, постійним ведучим Фестивалю нескореної нації “Холодний Яр”, а за життя Юрія вийшла низка збірок його віршів: “Багряна лірика” (2012), “Час Революції” (2014), “На зламі епох” (2015), “Ваніль чи сталь?!” (2022) і його вірші увійшли також до українських сучасних націоналістичних поетичних збірок “Голос крові” (2013) і “Відлуння свинцевих громовиць” (2015), пропонуємо усім небайдужим долучитися до ініціативи ректорату та Вченої рада Національного лісотехнічного університету України.