Великоднє привітання ректора Національного лісотехнічного університету України

zahorsky cabinetДорога лісотехнічна спільното!
Щиросердечно вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Святий Великдень – одне з найбільших і найвеличніших християнських свят, яке символізує духовне відродження і перемогу життя над смертю, добра над злом.

Сьогодні воїни Збройних Сил України, серед яких є лісотехніки, героїчно захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави у боротьбі з російським агресором.

В цей непростий час випробувань, який випав на нашу долю, ми повинні згуртуватися для допомоги нашим Захисникам і зробити свій посильний внесок у велику Перемогу українського народу над загарбником заради майбутнього України і цілого світу.

Нехай Воскресіння Господнє вселить та скріпить у наших серцях тверду Віру в Перемогу і прекрасне майбутнє нашої Батьківщини!

Бажаю Вам і Вашим родинам Божого благословення, міцного здоров’я, душевного спокою і смачної паски під мирним небом.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

З повагою,
Ректор                                                           Володимир ЗАГОРСЬКИЙ