Розширення спортивних горизонтів від Дніпра до Львова

Screenshot 20220222 13343017 лютого 2022 року за участю представників закладів вищої освіти Львівської та Дніпропетровської областей в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання круглого столу «Розширення спортивних горизонтів». Серед учасників заходу – проректори, завідувачі кафедр фізичного виховання та керівники спортивних клубів закладів вищої освіти двох регіонів, що долучені до проєкту «Змінимо країну разом».

У заході взяв участь представник нашого Університету – голова спортивного клубу «Лісотехнік» Віктор Гураль.

Відкрив засідання голова Ради ректорів Львівщини, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало, який наголосив, що фізичне виховання і спорт у вишах є надзвичайно важливим компонентом сучасної вищої освіти.

Учасники круглого столу висловили глибоку стурбованість відсутністю необхідної нормативно-визначеної гарантованої державою підтримки студентського спорту, байдужістю окремих керівників закладів вищої освіти до питань студентського спорту, відсутністю фінансової підтримки студентського спорту від управлінь спорту обласних державних адміністрацій та повним ігноруванням фінансових потреб студентського спорту зі сторони управління спорту Львівської міської ради.

Підсумовуючи засідання, запропонували ухвалити звернення до Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та інших зацікавлених інституцій щодо необхідності розв’язання обговорених проблем. Ініціатива була одностайно підтримана всіма учасниками проєкту «Розширення спортивних горизонтів», які впродовж 17-18 лютого під час ознайомлення зі спортивним потенціалом Львівщини доопрацьовували проєкт звернення.

Нагадаємо, що організували проєкт «Розширення спортивних горизонтів» Львівське та Дніпропетровське обласні відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство «Гарт», Національний університет «Львівська політехніка», Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у співпраці з Львівською обласною радою та громадською організацією «Єврорегіон «Карпати-України».

Віктор Гураль

Last modified on Четвер, 24 лютого 2022 08:00