Установчі збори Асоціації випускників НЛТУ України

IMG 2952 Screenshot 15

21 лютого 2022 року в НЛТУ України відбулися установчі збори Громадської організації “Асоціація випускників Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України””.

На зборах прийнято рішення щодо утворення громадської організації та затвердження її Статуту. Керівником організації (Головою Правління) ГО обрано завідувача кафедри технології меблів та виробів з деревини ННІ деревооброблювальних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України, доктора технічних наук, професора Ореста Антоновича Кійка.

IMG 2954

Також до складу правління Асоціації увійшли: проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв'язків М.М. Борис, директори ННІ С.І. Миклуш, І.Т. Ребезнюк, В.О. Маєвський, П.К. Динька та заступник директора ННІ ЛСПГ С.А. Гаврилюк.

Зазначимо, що основною метою створення Асоціації випускників НЛТУ України є:

• об’єднання зусиль випускників усіх поколінь та друзів НЛТУ України для розвитку Alma-mater, збереження та примноження її традицій і духовних цінностей;
  • сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проєктів розвитку НЛТУ України;
  • сприяння обміну професійним досвідом та забезпечення зв’язків членів Асоціації з колективом НЛТУ України;
  • захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів її членів та сприяння науково-технічному розвитку України.

Last modified on Вівторок, 22 лютого 2022 10:06