Юридичний відділ

Гординська Наталія Богданівна - начальник юридичного відділу

Адреса: м.Львів, вул. Ген.Чупринки 103, кабінет 21, 79057

(032) 258-41-60

Основним завданням юридичного відділу є організація юридичної роботи з метою правильного застосування, неухильного дотримання та недопущення порушення Університетом та працівниками університету законодавства та інших нормативно-правових актів при виконанні своїх завдань та обов’язків.

Юридичний відділ представляє інтереси університету в судах та інших установах для вирішення правових питань і спорів, забезпечення правильного застосування трудового, пенсійного та іншого законодавства, запобігання порушенням прав і законних інтересів працівників. Консультує керівників кафедр, окремих працівників та студентів з правових питань виробничої, економічної та соціальної діяльності університету. Безпосередньо бере участь у формуванні наказів та інших форм поведінки, пов’язаних із взаємовідносинами між структурними підрозділами університету та їх майновими обов’язками.

У своїй діяльності юридичний відділ керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, прийнятими у відповідності до Конституції та законів України, указами Президента України, актами Кабінету Міністрів України, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами. З питань ведення правової роботи юридичний відділ керується актами Мінюсту.

В склад юридичного відділу у відповідності із штатним розкладом введена посада начальника юридичного відділу, провідних юристів, юрисконсультів юридичного відділу.

Начальник юридичного відділу підпорядковується безпосередньо ректору університету.

Провідні юристи і юрисконсульти підпорядковуються начальнику юридичного відділу.

Last modified on Четвер, 25 січня 2024 09:45