Стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде викладачів кафедри іноземних мов

IMG 9977В рамках міжнародної академічної мобільності за програмою Еразмус+ (напрям КА1) та за результатами конкурсного відбору, проведеного спільно НЛТУ України та EUSD, у період з 10 по 24 листопада 2019 року завідувач кафедри іноземних мов доц. Ванівська О. М. та старший викладач кафедри іноземних мов Преснер Р. Б. перебували на стажуванні в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина).

Метою стажування було:

• ознайомлення з організацією навчального процесу в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде;
  • вивчення досвіду викладання дисципліни «Ділова іноземна мова» з метою впровадження отриманих знань та навичок у практику викладання в НЛТУ України;
  • оновлення та удосконалення теоретичних і практичних знань з методики викладання іноземних мов;
  • ознайомлення з працями провідних фахівців Мовного центру Університету сталого розвитку м. Еберсвальде;
  • удосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення й розширення професійних знань, умінь і навичок;
  • розширення контактів з науково-педагогічними працівниками Університету сталого розвитку м. Еберсвальде для майбутньої співпраці.

Стажування відбувалося на базі Мовного центру Університету сталого розвитку м. Еберсвальде. Координаторами стажування були: керівник Мовного центру Крістіна Тінгс, Дестін Маркленд, Ніколас Терполілі та доктор Сабіне Хармус.

IMG 2929IMG 2773Під час стажування завідувач кафедри іноземних мов доц. Ванівська О. М. та старший викладач кафедри іноземних мов Преснер Р. Б. ознайомилися з організацією навчального процесу та методикою викладання дисциплін «Ділова іноземна мова» та «Іноземна мова», відвідували заняття, брали участь у груповій роботі на практичних та семінарських заняттях, спілкувалися з викладачами Мовного центру університету, а також мали змогу працювати у науковій бібліотеці Університету сталого розвитку м. Еберсвальде, де отримали доступ до навчальної та наукової літератури. Знайомство з Мовним центром дало можливість обговорити напрямки майбутньої співпраці між кафедрою іноземних мов НЛТУ України та Мовним центром Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.

Результатами стажування є оновлення модуля навчальної дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)», розширення та доповнення словника з Ділової англійської мови, збір навчальних матеріалів для укладання посібника з Ділової англійської мови та двомовного навчального посібника «Екологія лісу», удосконалення рівня професійних компетентностей з методики викладання іноземної мови та встановлення професійних контактів з науковцями та викладачами з Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.

Олександра Ванівська, Руслана Преснер

Last modified on Субота, 21 грудня 2019 12:18