Про результати стажування викладачів Національного лісотехнічного університету України в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ (напрям КА1)

Фахівцями, що мали можливість відвідати Німеччину протягом цього періоду, були доцент Дідович Іван Іванович (модулі Future Management  Systems II” та Tourism in Developing Countries”), старший викладач Гурняк Ірина Григорівна (модуль “Advanced Ecosynomics & Global Leadership”) та доцент Миклуш Юрій Степанович (модулі Future Management  Systems II” та Forest Governance and Policy II”). Стажування викладачів за програмою Еразмус+ в Університеті сталого розвитку проходило протягом весняного семестру 2019 року.

Метою стажування був обмін досвідом між вітчизняними та закордонними викладачами, методиками викладання, ознайомлення з європейськими освітніми програмами навчання фахівців в галузі лісового господарства, менеджменту, економіки та туризму.

Стисло охарактеризувати діяльність наших працівників можна таким чином:

- розроблення окремих модулів дисциплін, що викладаються у нашому університеті, відповідно до вимог Європейського освітнього процесу;

- обмін досвідом із представниками Університету сталого розвитку м. Еберсвальде щодо практики викладання та оцінювання студентів;

- ознайомлення з особливостями академічного життя студентів та викладачів, структурами навчальних програм лісового та економічного профілю різних рівнів вищої освіти;

- вивчення особливостей співпраці між університетами та виробничими підприємствами;

- обговорення можливостей обміну студентами для навчання за кордоном.

В період стажування викладачі мали нагоду ознайомитися не тільки з життям в університеті, але й відвідати лісові масиви, національні парки, підприємства лісового профілю та визначні місця землі Бранденбург.

1

Рис. 1. Відвідування національного парку “Нижня долина Одера”

2

Рис. 2 Презентація “Сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Україні”

3

Рис 3. Бібліотека Університету сталого розвитку

Набутий в результаті стажування досвід та знання, зокрема поглиблення володіння іноземними мовами, викладачів нашого університету дадуть змогу підвищувати рівень викладання та оцінювання студентів в нашому університеті та в подальшому працювати в напрямку розширення та адаптації міжнародної співпраці.

Автори:

Доцент МИКЛУШ Юрій Степанович

Доцент ДІДОВИЧ Іван Іванович

Старший викладач ГУРНЯК Ірина Григорівна

Last modified on Субота, 21 грудня 2019 12:21

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper