Конкурс на здобуття стипендій для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде

logo 10 04

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

 Національний лісотехнічний університет України і Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина) оголошують конкурс на здобуття стипендій

для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Євросоюзу

Еразмус+(напрям КА1) (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання у осінньому семестрі 2021-2022 н.р. за такими програмами:

Програми навчання англійською мовою:

 1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2) або німецька (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство».
 1. Магістерська програма «Forest Information Technology» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство».
 1. Магістерська програма «Global Change Management» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія».
 1. Магістерська програма «Forestry System Transformation» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія», «Менеджмент» (спеціалізація – «Менеджмент організацій і адміністрування»).
 1. Магістерська програма «Biosphere Reserves Management» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія», «Менеджмент» (спеціалізація – «Менеджмент організацій і адміністрування»).

Програми навчання німецькою мовою:

 1. Бакалаврська програма «Landschaftsnutzung und Naturschutz» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Архітектура та містобудування» (спеціалізація – «Ландшафтна архітектура»).
 1. Бакалаврська програма «Forstwirtschaft» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство».
 1. Магістерська програма «Regionalentwicklung und Naturschutz» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство, «Садово-паркове господарство», «Архітектура та містобудування» (спеціалізація – «Ландшафтна архітектура»).
 1. Магістерська програма «Nachhaltiges Tourismusmanagement» на факультеті сталого бізнесу (Faculty of Sustainable Business).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями  «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Менеджмент».

Термін навчання: 20 вересня 2021 р. – 18 лютого 2022 р.

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 800 євро на місяць і витрат на проїзд у сумі 275 євро.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Подання документів здійснюється онлайн через реєстрацію за посиланнями:

Звертаємо увагу, що вказані посилання також доступні на сторінці сайту Університету Еберсвальде для учасників програм мобільності, скористайтесь функцією налаштування мови за потреби.

Для реєстрації необхідно заповнити наступну інформацію:

 1. Дані про тип заявки (Application data).
  Зверніть увагу: у пункті Exchange programme обов’язково обрати із випадаючого списку KA -107-SMS  (student mobilities for studies – мобільність з метою навчання)!
 2. Особисті дані (Personal data). Заявник повинен вказати інформацію відповідно до паспортних даних та дійсну електронну адресу, на яку прийде підтвердження реєстрації (за наявності – з домену університету @nltu.edu.ua).
 3. Інформація про школу, де заявник навчався (School education, school-leaving qualification).
 4. Інформація про навчання в університеті (Current degree program). Країну та назву університету обрати з випадаючого списку. У пункті «факультет» (Faculty at home institution) зазначити назву відповідного навчально-наукового інституту НЛТУ України.
 5. Інформація про попереднє навчання (Study history (previous study periods). Зверніть увагу: вказаний пункт актуальний для заявників, які навчались у коледжі.
 6. Інформація про програму навчання, на яку заявник подає документи (Information about the intended stay). Спочатку зазначити один із факультетів Університету Еберсвальде, потім – з випадаючого списку обрати програму навчання.
  Відповідність між програмами навчання і факультетами зазначена на початку оголошення!
 7. Рівень володіння іноземною мовою (Language skills).
 8. Контактна особа у випадку надзвичайної ситуації (Contact person in case of emergency).
  Рекомендуємо зазначити інформацію про батьків чи близьких осіб.
 9. Поселення (Accomodation).
  Рекомендуємо зазначити, що потребуєте кімнати у студентському гуртожитку.
 10. Вступна зустріч (Introduction event).
  Рекомендуємо зазначити, що зацікавлені в участі (роз’яснюватимуть про особливості організації навчання).
 11. Програма студентської допомоги (Buddy-Programme) .
  Рекомендуємо зазначити, що зацікавлені – заявнику буде призначено студента Університету Еберсвальде, який допоможе  з організацією приїзду, поселенням чи іншими практичними питаннями.
 12. Вивчення курсу німецької мови (Language course participation).
  Обрати за бажанням.
 13. Наявність особливих освітніх потреб (Disability).
  Підтвердити чи спростувати.
 14. Підтведження того, що заявник вказав коректну і правдиву інформацію (Student confirmation).
  Після введення інформації необхідно надіслати заявку (Send application). Якщо виникають технічні помилки – перевірити чи заповнені поля, які вказані як обов’язкові (позначені *).

Після реєстрації прийде повідомлення-підтвердження реєстрації на вказану електронну адресу. Потім потрібно завантажити наступні документи:

 1. Фото.
 2. Копія чинного закордонного паспорта.
 3. Мотиваційний лист мовою навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Letter of motivation). У листі претенденти повинні вказати освітню програму, за якою бажають навчатися, пояснити свою мотивацію щодо участі у програмі академічної мобільності та очікувані результати для навчання і професійної кар’єри.
 4. Довідка з місця навчання англійською мовою (Certificate of enrollment). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 13 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» , далі – Положення).
 5. Довідка про успішність навчання (Transcript of Records). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 14 Положення). 

       У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,  отримати довідки з дирекцій можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

 • для студентів ІЕЕМ (доц. Адамовський О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІЛСПГ (доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІМАКІТ– дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
 • для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України за результатами складання раніше проведених іспитів).

       Вимоги щодо знання мови:

 • англійська мова: мінімальний рівень – В1, рекомендований рівень – В2;
 • німецька мова: мінімальний рівень – В2, рекомендований рівень – С1.

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 15 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 19 квітня 2021 року на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови).

Іспит відбудеться дистанційно 20 квітня 2021 року (вівторок) о 11.00 год. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.

Термін подання документів – до 02 травня 2021 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Реєстрація учасників та завантаження необхідних документів у вказаний період – до 02 травня 2021 р.
 2. Номінування учасників Конкурсною Комісією НЛТУ України – до 14 травня 2021 р. Конкурсна комісія НЛТУ України номінує учасників за результатами проведення співбесіди.
  На співбесіді студент повинен виступити з презентацією тривалістю 7-10 хв. іноземною мовою на довільну тему за фахом. Співбесіда відбудеться дистанційно за допомогою додатку ZOOM. Усім зареєстрованим студентам буде повідомлено дату і час проходження співбесіди та надіслано посилання для підключення в ZOOM.
  Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує студентів на основі таких критеріїв: 
  1. Рівень компетентності, мотивації та комунікації за фахом іноземною мовою, продемонстрований під час співбесіди (50%).
  2.Середній рівень успішності за час навчання (50%).
 3. Прийняття рішення про надання стипендій Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Очікувано – на початку червня 2021 р.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України.
 5. Погодження та тристороннє підписання навчального плану студента (Learning Agreement) (див. додаток 4 Положення).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 Положення.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина Миколаївна, е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. viber, telegram, whats app 098 55 92 780

Ознайомитись з відгуками студентів, які вже реалізували міжнародну академічну мобільність в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде за програмою Еразмус+, можна за посиланням.

Додатки:

 1. Оголошення про конкурс англійською мовою.
 2. Оголошення про конкурс німецькою мовою.
 3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.

Відділ міжнародних зв’язків

Last modified on Субота, 10 квітня 2021 09:30

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper