Конкурс на здобуття стипендій для навчання і стажування в Познанському університеті наук про життя

logo 27 01ОГОЛОШЕННЯ

До уваги магістрів, аспірантів та науково-педагогічних працівників НЛТУ України 

Національний лісотехнічний університет України і

Познанський університет наук про життя

(Poznan University of Life Sciences (PULS), м. Познань, Республіка Польща)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для навчання і стажування

в Познанському університеті наук про життя

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА107)
(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття таких стипендій:

 • для магістрів, аспірантів 1 стипендія для навчання/стажування тривалістю 3-5 місяців;
 • для науково-педагогічних працівників:
  • 1 стипендія для стажування з метою викладання тривалістю 5 днів (staff mobility for teaching), яка передбачає викладання в Познанському університеті наук про життя в обсязі не менше 8 аудиторних годин;
  • 1 стипендія для стажування тривалістю 5 днів (staff mobility for training).

Галузь освіти для навчання і стажування ‒ 0722 Materials (paper and wood) згідно з ISCED-2013.

Мова навчання і стажування – англійська.

Період реалізації мобільності – 2021-2022 навчальний рік.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+.

Фінансові умови:

 • стипендія для працівників – 140 євро/день;
 • стипендія для студентів – 700 євро/місяць;
 • витрати на проїзд – 180 євро.

УМОВИ  УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

Магістри/Аспіранти

У конкурсі можуть брати участь магістри та аспіранти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія, 187 Деревообробні та меблеві технології (денна форма). Період реалізації мобільності має бути в межах терміну навчання аспіранта за освітньо-науковою програмою.

Викладачі

У конкурсі можуть брати участь викладачі НЛТУ України у відповідній галузі знань. Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

 • прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
 • опублікувати на сайті НЛТУ України стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+;
 • розробити модуль (в межах дисципліни) для викладання англійською мовою в НЛТУ України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ МАГІСТРІВ/АСПІРАНТІВ:

 1. Копія чинного закордонного паспорта.
 2. Мотиваційний лист мовою навчання (Letter of motivation). У листі претенденти повинні пояснити свою мотивацію щодо участі у програмі академічної мобільності та очікувані результати для навчання і професійної кар’єри.
 3. Довідка з місця навчання англійською мовою (Certificate of enrollment). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 3 Положення про мобільність).
 4. Довідка про успішність навчання (Transcript of Records). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 4 Положення).
  У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, отримати довідки з дирекцій можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:
  • для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • для аспірантів – у відділі аспірантури та докторантури Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дати конкурсу. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».
  Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 31 січня 2022 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові. Іспит відбудеться дистанційно 01 лютого 2022 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.
 1. Проект Угоди про навчання, Угоди про стажування, який містить перелік обраних курсів/програму стажування у приймаючому університеті та інформацію про їх можливе перезарахування в НЛТУ України. При складанні Угоди про навчання консультуватись з координатором мобільності в ННІ.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ:

 1. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) з списком основних публікацій.
 2. Проект Угоди мобільності (див. Додатки) з відображенням пропонованої програми викладання/стажування та їх відповідності пріоритетам і завданням, передбачених «Стратегією інтернаціоналізації Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України” на період до 2026 року”.
 3. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дати конкурсу. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».
  Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 31 січня 2022 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові. Іспит відбудеться дистанційно 01 лютого 2022 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.
 4. Копія закордонного паспорту.
 5. Мотиваційний лист мовою стажування/викладання.
 6. Лист підтримки (українською мовою) для викладачів, що подають заявку на стажування в рамках проектів мобільності Еразмус+ вперше – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа погодження включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри або доручення щодо здійснення керівництва/менторства студентів Познанського університету наук про життя під час їх мобільності в НЛТУ.

Лист підтримки для викладачів, які уже проходили стажування в рамках проектів мобільності Еразмус+ – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа результатів попереднього стажування та їх впровадження на кафедрі/у ННІ, потреби проходження нового стажування та очікуваних результатів.

Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу: Name Surname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа: Poznan Name Surname 380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі та на паперових носіях – до 15.00 год. 06 лютого 2022 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання протоколу засідання із загальним рейтингом всіх претендентів.
 2. Подання протоколу засідання, номінаційних листів і документів претендентів на розгляд до Познанського університету наук про життя.
 3. Прийняття рішення приймаючим університетом.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
 5. Погодження програми мобільності та підписання тристоронньої угоди (див. «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує студентів/аспірантів на основі таких критеріїв:

 1. Рівень компетентності, мотивації та комунікації за фахом іноземною мовою, продемонстрований під час співбесіди (50%).
 2. Середній рівень успішності за час навчання (50%).

Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує науково-педагогічних працівників на основі таких критеріїв:

 • Відповідність запропонованої угоди мобільності пріоритетам і завданням, передбачених «Стратегією інтернаціоналізації Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України” на період до 2026 року».
 • Рівень кваліфікації науково-педагогічного працівника.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Василишин Христина Романівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , з копією листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатки:

 1. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”.
 2. Угода про мобільність (з метою стажування).
 3. Угода про мобільність (з метою викладання).
 4. Угода про навчання.
 5. Угода про стажування (студентів, аспірантів).

Відділ міжнародних зв’язків

Last modified on Четвер, 27 січня 2022 10:29

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper