Стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде

uni profile 22481Старший викладач кафедри менеджменту організацій і адміністрування, к.е.н. Шведюк Юлія Володимирівна у травні 2019 року проходила стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде. Науковий керівник стажування – Christoph Nowicki, керівник відділу співпраці і розвитку факультету лісового господарства і охорони довкілля.
У процесі вивчення модуля «Global Change and Development” Шведюк Ю.В. прочитала лекцію на тему «Global challenges in Ukraine» для
студентів магістерської програми «Global Сhange Management», відвідувала лекції та семінари, ознайомилась з новими підходами до навчання, сучасними інструментами та методиками викладання.
Основне завдання модуля «Global Change and Development” полягало в отриманні теоретичних знань, практичних навичок і вмінь щодо розроблення студентами пропозицій з метою отримання фінансування для реалізації природоохоронних проектів у країнах Африки. Студенти мали можливість спілкуватися та обговорювати дискусійні питання з експертами-консультантами Німецького товариства міжнародного співробітництва/Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, GIZ, які мають значний практичний досвід успішної реалізації подібних проектів у країнах Африки. Результатом вивчення дисципліни було представлення запропонованих ідей, розроблених проектів. Позитивною стороною організації навчального процесу в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде є вдале поєднання лекційних і практичних занять, активний зв’язок викладача зі студентами, обговорення, дискусії.
Результатом стажування є розроблення методичного забезпечення дисципліни «Рекреаційний менеджмент» (англ. мова) для студентів освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій і адміністрування», професійний розвиток – підвищення рівня викладання, покращення знань з англійської мови, обмін знаннями, посилення співпраці між НЛТУ України та Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде.

Last modified on Середа, 19 червня 2019 23:18