Навчання з питань охорони праці посадових осіб

У Відділі професійного розвитку проводяться навчальні курси з хорони праці для посадових осіб.

Навчання здійснюється на підставі ліцензій Міністерства освіти і науки України, Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці щодо спроможності здійснення навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання, зареєстрованої Головним управлінням Держпраці у Львівській області за № 4/19 від 02.01.2019 р., відповідно до затверджених навчальних програм.

Навчання проводиться на сучасній матеріально-технічній базі університету висококваліфікованими науково-педагогічними працівниками з багаторічним досвідом викладацької роботи, виробничої діяльності та стажування у вищих навчальних закладах України і країн Євросоюзу із використанням виробничої бази провідних галузевих підприємств.

За результатами навчання та перевірки знань видаються посвідчення встановленого зразка згідно з вимогами нормативно-правових актів.

Навчання здійснюється на договірній основі.

Підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств

Працівники можуть підвищувати кваліфікацію за такими видами:

- навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо;

- стажування.

Підвищення кваліфікації здійснюється на підставі договорів, що укладаються між Замовником та Університетом.

Підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників здійснюється за індивідуальною програмою підвищення кваліфікації за формою, що містить інформацію про строк, тему, мету, завдання, зміст підвищення кваліфікації та очікувані результати.

Підвищення кваліфікації працівників підприємств, організацій і установ здійснюється за програмами розробленими структурними підрозділами Університету відповідно до умов договору між Замовником і Університетом.

Більше про підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств у Порядку підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств у Національному лісотехнічному університеті України.

Last modified on Четвер, 15 лютого 2024 13:44

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper