Підготовчі курси

Підготовчі курси діють для учнів випускових класів загальноосвітніх середніх шкіл, останніх курсів професійно-технічних навчальних закладів, ліцеїв, а також осіб з повною загальною середньою освітою.

Основною метою підготовчих курсів є отримання якісного рівня знань слухачами для успішного складання тестових випробувань в Українському центрі оцінювання якості освіти та творчого конкурсу (рисунок і живопис).

Слухачі підготовчих курсів за результатами атестації можуть отримати додаткові бали до конкурсного балу (максимально 200 балів) при вступі на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка:

• 101 - Екологія
  • 131 - Прикладна механіка
  • 133 - Галузеве машинобудування
  • 151 - Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
  • 161 - Хімічні технології та інженерія
  • 187 - Деревообробні та меблеві технології
  • 205 - Лісове господарство (лісове господарство, лісова інженерія, мисливське господарство)
  • 206 - Садово-паркове господарство

Вступники на основі повної загальної середньої освіти мають змогу отримати до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з обраного предмету за умови участі у Всеукраїнській олімпіаді, яка відбудеться у квітні в НЛТУ України.

Для зарахування на підготовчі курси потрібно подати такі документи:

• заяву
  • договір про співпрацю між НЛТУ України та навчальним закладом, у якому навчається абітурієнт
  • копію паспорта (1, 2, 11 ст) або копія ID картки
  • копію ідентифікаційного номера
  • довідку з місця навчання
  • картонну папку швидкозшивач
  • 2 конверти по Україні