Історія

Центр дистанційного навчання та післядипломної освіти (Центр ДНПО) утворений 2 січня 2019 року шляхом реорганізації Центру дистанційного навчання, Центру доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів і Закарпатського навчально-науково-виробничого центру університету. Керівником центру призначено доц. Козака Р.О.

Впродовж багатьох років довузівська підготовка абітурієнтів і післядипломне навчання спеціалістів здійснювалися на факультеті довузівської підготовки і післядипломної освіти, який розпочав свою діяльність у 1994 році й був реорганізований в Центр доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів у 2013 році. Директором центру доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів від його створення і до реорганізації в 2019 році працював проф. В. О. Маєвський.

Факультет довузівської підготовки і післядипломної освіти організовано на базі підготовчого відділення (створеного у 1970 р.), факультету підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів деревообробної промисловості України (створеного у 1988 р. на основі курсів підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників для лісової та деревообробної промисловості України та Молдови, заснованих у 1960 р.) та Малої лісової академії. За час діяльності факультету його очолювали декани доц. Г. М. Пенцак та доц. В. В. Гомонай.

На даний час у структуру Центру ДНПО входять підготовчі курси, післядипломна освіта та Мала лісова академія.

Last modified on Четвер, 05 березня 2020 09:57

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ