Стасюк Ірина Василівна

stasiuk

Посада – доцент, керівник кафедральної секції наукового товариства студентів НЛТУ України.

Наукові ступені –  кандидат економічних наук – 1990 р., Львівський національний університет імені Івана Франка.

Вчене звання – доцент кафедри економічної теорії – 1998 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, к.410

+38-032-258-42-61

Дисципліни

• Макроекономіка.
  • Мікроекономіка.

Освіта

• Економічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка (1977–1982). Диплом спеціаліста. Спеціальність «Планування народного господарства».
  • Аспірантура: Львівський політехнічний інститут, економічний факультет кафедри політичної економії (1986–1989), спеціальність – політична економія.
  • Тема дисертації: «Дія закону розподілу за працею в умовах інтенсифікації виробництва»
  • Диплом кандидата економічних наук – 09.01.1990 р

Досвід роботи:

• Асистент кафедри політичної економії Львівського лісотехнічного інституту, доцент кафедри економічної теорії Національного лісотехнічного університету України (1982 і до теперішнього часу).

Наукові інтереси

• макроекономічна нестабільність національної економіки в умовах екологізації та глобалізації, ринок праці, інвестиційна діяльність.

Основні публікації

1. Інвестиційний потенціал домашніх господарств в перехідній економіці // Макроекономічні проблеми розвитку економічної системи України: Колективна монографія /За заг. редакцією к.е.н., доц. Рібуна Л.В. – Львів: ”Камула”, 2004. – 174 с.
  2. Стасюк І.В. Мікроекономіка. Навчальний посібник. - Львів, вид-во “Афіша”, 2004. – 230 с.
  3. П.Ю. Буряк, О.Г.Гупало, І.В.Стасюк. Мікроекономіка: Навч. посібник. – К.: «Хай-Тек Прес», 2008. – 368 с.
  4. Рібун Л.В., Кульчицький Я.В., Лех Г.А., Найдіна Л.Г., Стасюк І.В. та ін. Кредитно-модульна система організації навчального процесу на кафедрі економічної теорії: Навч. посіб. (інформаційний пакет). – Львів: НЛТУ України, 2009. – 258 с.
  5. Рібун Л.В., Кульчицький Я.В., Лех Г.А., Стасюк І.В., Маліновська М.В., Гупало О.Г. Економічна теорія; історія економіки та економічних вчень, політична економія, макроекономіка, мікроекономіка. – Навчальний посібник для підготовки до державної атестації (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр). - Львів, НЛТУ України, 2010. – 111с.
  6. Стасюк І.В., Лех Г.А., Стричак Г.В., Прошак Г.В. Мікроекономіка: Навч. посібник для студентів економічних спеціальностей. – Львів, Львівський державний університет внутрішніх справ, 2011. – 324 с.
  7. Стасюк І.В. Сучасний ринок праці України: позитивні та негативні тенденції. /Підготовка фахівців для сталого розвитку: досвід, проблеми і перспективи: матеріали Міжнародної конференції. - Львів: РВВ НЛТУ України, 2014. –  с.167-168

Last modified on Вівторок, 01 вересня 2020 07:10

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ