Гураль Віктор Мирославович

Посада – старший викладач кафедри філософії, соціології та культурології, керівник секції фізичного виховання

Почесне звання – Майстер спорту СРСР з легкої атлетики – 1985 р.

Контакти:

вул. Природна, 8, спортивний комплекс «Лісова пісня», Львів, 79057, Україна
   +38-032-258-42-07

Дисципліни

• Фізичне виховання.

Освіта

• Львівський державний університет фізичної культури, факультет фізичної культури і спорту, 2009-2011 рр., спеціальність «Олімпійський та професійний спорт»
  • Львівський лісотехнічний інститут, лісогосподарський факультет, 1983-1990 рр., спеціальність «Лісове господарство»

Досвід роботи:

• Старший викладач кафедри філософії, соціології та культурології Національного лісотехнічного університету України (2020 р. – по теперішній час).
  • Старший викладач кафедри фізичного виховання Національного лісотехнічного університету України (2017-2020 рр.)
  • Викладач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури ( 2007-2011 рр.)
  • Асистент кафедри фізичного виховання Львівського лісотехнічного інституту (1990-2006 рр.)

Членство у професійних асоціаціях

Член Федерації легкої атлетики Львівської області

Голова правління Львівської міської громадської організації «Спортивний клуб «Лісотехнік»

Професійні інтереси

Суддівство всеукраїнських та регіональних змагань з легкої атлетики, туризм, оздоровчий біг та ходьба

Основні публікації

1. Гураль В. М., Кобаса Н. П., Ільїн А. Я. Використання спеціальної ранкової гімнастики для оптимізації розумової діяльності студентів  / Матеріали ХІ Міжнародної науково-практичної конференції м. Львів ЛДУФК, 2018. – С. 99-113.
  2. Гураль В. М. Застосування шейпінг-програм в урочній формі занять з фізичного виховання студенток. Сучасні проблеми розвитку теорії та методики  гімнастики  зб. наукових матеріалів-Львів; “Тріада плюс”, 2017 випуск 15. – С. 31-32.
  3. Гураль В. М.  Контроль, облік і корекція тренувального процесу в бігунів на середні та довгі дистанції / Матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної з міжнародною участю м. Львів ЛДУФК, 2016. – С. 152-154.
  4. Гураль В. М. Прогнозування спортивних результатів в видах витривалості. Сучасні біомеханічні та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті; матеріали ІІІ Всеукраїнської конф. присвяченої 85-річчю НУФВСУ, за заг. ред. В. О. Кашуби. – К.; 2015. – С. 59-60.
  5. Максимів Л. В., Гураль В. М. Соціо-еколого-економічні аспекти рекреаційно-оздоровчої діяльності міських жителів у контексті сталого розвитку / Матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Проблеми активації реакреаційно-оздоровчої діяльності населення” м. Львів ЛДУФК, 2014.

Last modified on Понеділок, 26 жовтня 2020 11:59

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ