Шикула Олександра Петрівна

доцент кафедри філософії та психології

Шикула О

Посада – доцент, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи

Науковий ступінь
Кандидат філософських наук – 2005 р., Львівський національний університет імені Івана Франка, («Екзистенційний вимір духовності людини у творчості Григорія Сковороди»).

Вчене звання – Доцент кафедри філософії – 2012 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, каб. 206, Львів, 79057, Україна
 +38-032-239-27-98

Дисципліни

• Філософія.
  • Психологія.
  • Психологія управління.
  • Логіка.
  • Педагогіка і методика викладання у вищій школі.
  • Основи психології та педагогіки.

Освіта

• Львівський національний університет імені Івана Франка. Диплом спеціаліста. Спеціальність «Філософія»
  • Аспірантура: Львівський національний університет імені Івана Франка, філософський факультет, кафедра історії філософії, 2001-2004 рр., спеціальність «історія філософії».

Досвід роботи:

• Асистент кафедри філософії Українського державного лісотехнічного університету (2004-2005)
  • Асистент кафедри філософії Національного лісотехнічного університету України (2005-2007)
  • Старший викладач кафедри філософії НЛТУ України (2007-2010)
  • Старший викладач кафедри суспільних наук Львівського університету бізнесу та права (сумісництво) (2007-2010)
  • старший викладач кафедри суспільних дисциплін Львівського навчально- наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» (сумісництво) (2009-2010)
  • доцент кафедри філософії та психології НЛТУ України (2010- по теперішній час)

Членство у професійних асоціаціях

• Член Польського Товариства Універсалізму (м. Варшава).
  • Член Міжнародної психологічної асоціації проективних методик (м.
    Львів)

Професійні інтереси

• Історія філософії, українська філософська культура, комунікативна психологія,
    сімейна психологія, етика.

Основні публікації
      1. Філософсько-психологічний вимір відношення «людина – природа»:
      Навчальний посібник /Л.Я. Фльорко, М.А.Скринник, Е.П.Семенюк та ін.; за заг. ред. Л.Я.Фльорко. Львів: Ліга-Прес, 2015. – 270 с.
      2. Environmental principles of harmonious correlation “man – nature” in the Ukrainian philosophy in the period of Romanticism / О.Шикула, Н.          Тишко // Науково-методичний журнал „Наукові праці. Серія: „Філософія”. – Том 300. Випуск 288. – Чорноморський національний                    університет імені Петра Могили, 2017. - С. 66-71
      3. Шикула О. Екологізація гуманітарної освіти як трансформація суспільної свідомості // Матеріали Міжнародної науково-практичної              конференції «Екологізація освіти як чинник сталого розвитку суспільства». – Львів: РВВ НЛТУ України. – 2017. – С. 108-109.
      4. Скринник М.А., Семенюк Е.П., Фльорко Л.Я., Шикула О.П., Возняк І.М. Проблемно-творчі завдання для самостійної роботи з                       дисципліни «Філософія». – Львів, 2018. – 31 с.
      5. Семенюк Е.П., Возняк І.М., Фльорко Л.Я., Шикула О.П. Навчально-методичні матеріали з курсу «Етика та естетика». – Львів, 2018. – 38 с.

Last modified on Вівторок, 05 листопада 2019 23:08

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ