Кафедра економіки підприємства

gerb11

 Завідувач кафедри, д.е.н, професор
 Якімцов Віктор Вікторович

 

 79057, м.Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, кім. 509

 

 ep(at)nltu.edu.ua

 (032) 239-27-48

 Кафедра ЕП

 Yakimtsov1

Завідувач кафедри,
д.е.н, професор
Якімцов Віктор Вікторович

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

За освітньо-професійними програмами спеціальності 051  “Економіка“.

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання):

  • Економка підприємства

Магістр:

  • Економка підприємства

Кафедра випускає бакалаврів, спеціалістів і магістрів за навчальними планами, розробленими відповідно до галузевих стандартів спеціальності “Менеджмент організацій”. У 2009 р. працівники кафедри розробили комплект документів щодо ліцензування нового напрямку підготовки "Економіка підприємства", проводять набір студентів і готують документацію для його акредитації. У навчальному процесі широко використовуються сучасні інформаційні технології та ЕОМ. 

Важливим аспектом успішної діяльності кафедри є кадрове забезпечення підготовки фахівців. Практична підготовка здійснюється шляхом індивідуалізації проходження виробничих практик, проведення фахових практик на спеціалізованих деревообробних підприємствах.

Випускники кафедри після закінчення університету у переважній більшості працюють на посадах, які відповідають кваліфікаційним характеристикам.

Розвивається міжнародна співпраця. Викладачі брали участь у міжнародних семінарах у межах європейського проекту "Регіональні стратегії сталого розвитку лісового сектору в Європейському контексті" (Швейцарія), "Регуляція ЄС щодо поставок деревини та продукції деревини на ринок ЄС", "Успішний експорт до швейцарії та ЄС: можливості для українських деревообробних підприємств" (Україна); Міжнародній конференції Європейського проекту "Політичні концепції та структури для майбутнього співробітництва" (Словаччина); Львівському форумі "Ліс у зеленій економіці"; міжнародному економічному форумі "Реформування програм регіонального розвитку прикордонних територій України та Польщі". 

dsc01260

Last modified on Середа, 17 березня 2021 09:01

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper