Центр професійного розвитку

lipentsev 1

Керівник Центру професійного розвитку
Ліпенцев Андрій Вікторович,
к. е. н., доцент, заслужений працівник освіти України

 ЛІПЕНЦЕВ Андрій Вікторович, к. е. н., доцент, заслужений працівник освіти України
 керівник Центру професійного розвитку

 CV.pdf

 

 79057 м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, кім. 209

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 258-42-41

ПОЛОЖЕННЯ про Центр дистанційного навчання та післядипломної освіти Державного вищого навчального закладу “НЛТУ України” (зі змінами та доповненнями)

Порядок підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств у ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України»

Центр дистанційного навчання та післядипломної освіти (Центр ДНПО) утворений 2 січня 2019 року шляхом реорганізації Центру дистанційного навчання, Центру доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів і Закарпатського навчально-науково-виробничого центру університету. Керівником центру призначено доц. Ліпенцева. А. В.

Впродовж багатьох років довузівська підготовка абітурієнтів і післядипломне навчання спеціалістів здійснювалися на факультеті довузівської підготовки і післядипломної освіти, який розпочав свою діяльність у 1994 році й був реорганізований в Центр доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів у 2013 році. Директором центру доуніверситетської підготовки та підвищення кваліфікації кадрів від його створення і до реорганізації в 2019 році працював проф. В. О. Маєвський.

Факультет довузівської підготовки і післядипломної освіти організовано на базі підготовчого відділення (створеного у 1970 р.), факультету підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів деревообробної промисловості України (створеного у 1988 р. на основі курсів підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників для лісової та деревообробної промисловості України та Молдови, заснованих у 1960 р.) та Малої лісової академії. За час діяльності факультету його очолювали декани доц. Г. М. Пенцак та доц. В. В. Гомонай.

На даний час у структуру Центру ДНПО входять підготовчі курси, післядипломна освіта та Мала лісова академія.

 
Адреса: 79057 м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, кім. 209, тел. 258-42-41.
Email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Last modified on Понеділок, 21 листопада 2022 13:29

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікації

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper