Саламаха Ігор Павлович

доцент кафедри історії України, політології та права

Salamaha

Посада –доцент, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи

Науковий ступінь –кандидат історичних наук – 2015 р., Львівський національний університет імені Івана Франка.

Вчене звання – доцент кафедри філософії – 2012 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, каб. 406, Львів, 79057, Україна
 +38-032-258-42-22

Дисципліни

• Історія України.
  • Історія та культура України.
  • Політологія.
  • Україна в Європі та світі

Освіта

Історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1997–2002). Диплом спеціаліста. Спеціальність «Історія України».

Магістратура історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (2002–2003). Диплом магістра. Спеціальність «Історія».

Аспірантура: Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет кафедри історії України та архівознавства (2005–2009), спеціальність – історія України.

Тема дисертації: „Охорона пам’яток історії та культури у Східній Галичині в другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.: організаційні засади, законодавство, фінансування”.

Диплом кандидата наук – 30 червня 2015 р.

Досвід роботи:

Асистент, старший викладач, доцент кафедри історії України, політології та права Національного лісотехнічного університету України (2004 і до теперішнього часу).

Членство у професійних асоціаціях

Член Наукового товариства імені Шевченка (2019 і до сьогодні).

Професійні інтереси

Історія України, всесвітня історія, історія Львова, військова історія, історія ЗУНР, охорона історичних пам’яток Галичини.

Основні публікації

1. Діяльність Войцеха Дідушицького на посаді консерватора Центральної Комісії для вивчення і консервації пам’яток історії та мистецтва (1879-1904 рр.) / Саламаха І. П.  // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Серія: Історія. Тернопіль, 2016, Вип. 2. Ч. 3. С. 78–82.
  2. Фінансування Галицьким крайовим сеймом охорони історичних пам’яток Східної Галичини у другій половині ХІХ ст. / Саламаха І. П. // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Серія: Історія. – Тернопіль: Вид-во ТДПУ імені В. Гнатюка, 2017, – Вип. 1. – Ч. 3. – С. 145 – 150.
  3. Участь “Грона консерваторів Східної Галичини ” у проведенні реставраційних робіт у Львові на початку ХХ ст. / Саламаха І. П. // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Серія: Історія. Тернопіль, 2019, Вип. 1. С. 83–89.
  4. Трагедія під час тріумфу (до питання про обставини розгрому Третьої Залізної дивізії армії УНР під час Першого Зимового походу 26 грудня 1919 р.) / Саламаха І. П. // Іван Огієнко і сучасна наука та освіта : науковий збірник: серія історична. Кам’янець-Подільський : Кам’я нець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, 2019. — Вип. 15.

Last modified on Середа, 01 липня 2020 10:20