Маліновська Мирослава Володимирівна

• Макроекономіка
  • Мікроекономіка

Освіта

• Закінчила Львівський лісотехнічний інститут в 1995 році за спеціальністю: «Економіка і управління в галузях хіміко-лісового комплексу»
  • Здобувач економічного факультету Львівського лісотехнічного інституту (2000-2005)

Досвід роботи:

• Секретар деканату економічного факультету Львівського лісотехнічного інституту, інженер кафедри економіки і менеджменту деревообробних підприємств, асистент кафедри економічної теорії Національного лісотехнічного університету України (2002 і до теперішнього часу).

Наукові інтереси

• Дослідження проблем підприємництва в Україні і за її межами
  • Дослідження проблем туристичного бізнесу в Україні.

Основні публікації

1. Екологічний туризм як один із способів диверсифікації діяльності підприємства. Підготовка фахівців для сталого розвитку: досвід, проблеми і перспективи: матеріали Міжнародної наукової конференції.ь- Львів: РВВ НЛТУ України. – 2014. – С. 115-116.
  2. Інституційні засади трактування економічних систем в умовах посилення їх екологізації та глобалізації. Науковий вісник НЛТУ України: серія економічна. – Вип. 26.6. – Львів: РВВ НЛТУ України, 2016. – С.7-13.
  3. Організація виробництва екологічно чистої продукції та послуг як складова використання експертного потенціалу підприємства. Актуальні проблеми та перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації. Мат.міжн.наук.-практ.конф. 27-28 жовтня 2016 р. – Львів, 2016. – С.42-44.
  4. Екологізація економічних систем як пріоритет їх трансформації у ХХІ столітті. Науковий вісник НЛТУ України. Серія економічна. – Львів, 2018,т.28, №4. – 132с.
  5. Аналіз передумов та перспектив створення міжнародного консорціуму у сфері міжнародного туристичного бізнесу. Вісник Львівського інституту економіки і туризму : зб. наук. ст. / М-во освіти і науки України. Львів. інст-т економіки і туризму ; [редкол. : І.О. Бочан та ін.]. – Львів : ЛІЕТ, 2018. - № 13. – С . 80-88

Last modified on Понеділок, 27 листопада 2023 16:12