Оголошення
У зв’язку з різким погіршенням cитуації із захворюваністю на Covid-19
з 9 березня 2021 року
освітній процес в університеті здійснюватиметься виключно в дистанційному режимі.
Підстава: рішення Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.03.2021 р.;
наказ ректора університету “Про продовження карантину та організацію
освітнього процесу” від 02.03.2021 р. № 47
Ректорат
Будуть приходити люди,
вбогі й багаті, веселі й сумні,
радощі й тугу нестимуть мені,
їм промовляти душа моя буде…
Леся Українка
Так пророчо визначила своє вічне майбуття словами незабутньої Мавки славна Дочка Прометея та від Бога обдарована різними талантами Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). 150-ліття від дня народження Лесі цьогоріч відзначають не лише в Україні, а й за рубежем, де бувала Лариса Петрівна, перебуваючи на лікуванні від важкої недуги чи просто мандруючи, бо дуже любила вивчати і пізнавати культуру інших народів.
З нагоди проведення загальнонаціональних заходів щодо відзначення 150-ліття від дня народження Лесі Українки 3 березня 2021 р. у Кабінеті-музеї народної культури Національного лісотехнічного університету України відбувся поетичний флешмоб, присвячений творчості надзвичайно талановитої Лариси Петрівни Косач, яку Іван Франко назвав «чи не єдиним мужчиною в українській літературі». Вступне слово про роль Лесі Українки у розвитку української культури виголосила професор кафедри філософії, соціології та культурології Гриджук Оксана Євгенівна. Майстерне виконання пісні на вірш Лесі Українки «На шлях я вийшла ранньою весною» під музичний супровід бандури виконала доцент кафедри екології Неля Георгіївна Лукʼянчук. Улюблені вірші Лесі Українки «Мріє, не зрадь!», «Contra spem spero!», «Вечірня година (коханій мамі)», «І все-таки до тебе думка лине», «Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти», «Відповідь», «Як я люблю оці години праці», «Скрізь плач, і стогін, і ридання», «На роковини», «Давня весна», «Слово, чому ти не твердая криця» прочитали студенти групи А-11 Пузік Анастасія, Гришканич Павло, Джавала Евеліна, Шепель Іван, Войтів Уляна, Салик Марія-Вероніка, Джавала Еріка, Окрепкий Іван, Приц Ігор, Сорока Софія, Поплавський Ігор. Доцент кафедри філософії, соціології та культурології Денис Ірина Зеновіївна та доцент кафедри екології Лукʼянчук Неля Георгіївна щиросердно виконали пісню на вірш «Досадонька» Лесі Українки. Коротеньку інсценізацію уривку з «Лісової пісні» Лесі Українки здійснили студенти групи ЕК-11 (роль Мавки виконала Терновська Олена, Лукаша зіграв Мисько Максим, Русалкою була Когут Надія, роль мами Лукаша виконала Горшеньова Наталя, а Килиною була Приставняк Анна). Участь у святі взяли лауреати конкурсу «Наші зірочки» Городоцького закладу загальної середньої освіти №3 імені Героя України Івана Бльока Денис Марічка та Маца Оля, прочитавши у музично-хореографічному виконанні вірш «Стояла я і слухала весну» Лесі Українки. А також до поетичного флешмобу долучилися викладачі та працівники університету.
До відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки долучилися також студенти групи А-31, виступивши із змістовними і глибокими доповідями на філософському семінарі. Зацікавленість у студентів викликали зокрема виступи Головенка Андрія з темою «Проблема екології в літературній творчості Лесі Українки», Родич Наталії з темою «Постановка проблема свободи людини в творчій діяльності Лесі Українки» і Семака Богдана з темою «Філософські аспекти художньої творчості Лесі Українки».
В останні дні зими 27-28 лютого відбувся VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії та вокально-хорового мистецтва “Зимові візерунки - 2021”. Цьогоріч конкурс проводився у форматі онлайн. У фестивалі взяли участь хореографічний колектив з різних міст України. Понад 400 учасників віком від 5 до 35 років. Палітра фестивалю різнобарвна: Поділля, Галичина, Полісся, Слобожанщина, Наддніпрянщина. Народний ансамбль танцю “Полонина” НЛТУ України (керівник – Оксана Коваль) взяв участь у конкурсі та завоювали ГРАН ПРІ, що підтверджується дипломом. Учасники ансамблю «Полонина» поповнили полицю із відзнаками кубком VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної та сучасної хореографії та вокально-хорового мистецтва “Зимові візерунки - 2021”.
Щороку 20 лютого, відповідно до указу Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигів учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Ці люди поклали своє життя у боротьбі з корумпованим режимом президента В. Януковича. Одним з цієї плеяди героїв є випускник Національного лісотехнічного університету Олександр (Сашко) Капінос.
З початком Революції Гідності Сашко Капінос був активним її учасником, вступив у 35-ту штурмову сотню Майдану (Волинську Січ). За незламний дух отримав псевдонім «Кремінь». 19 лютого 2013 року його життя трагічно обірвалось внаслідок важких поранень, отриманих напередодні на Майдані. Причиною смерті став постріл беркутівця, зроблений з відстані двох метрів.
19 лютого біля меморіальної дошки на честь О. Капіноса на вул. Залізняка 11, студенти та викладачі університету вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Панахиду за всіма загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України відслужив отець Богдан Кулик.
А 22 лютого відбулася онлайн зустріч із учасниками Революції Гідності: Антоном Петрівським – добровольцем батальйону ОУН та Василем Галамаєм – бійцем-парамедиком добровольчого медичного підрозділу «Госпітальєри». Гості згадували про протистояння на Майдані, ділилися враженнями про події з передової, відповідали на запитання студентів та викладачів. В кінці зустрічі гостей привітали учасники гуртка «Художнє слово» Марта Бордачевська та Ольга Цундер, продекламувавши авторські вірші.
Незважаючи на те, що життєвий шлях Героїв Небесної Сотні завершився передчасно, вони назавжди залишиться символом безкомпромісної боротьби та яскравим прикладом для наслідування для молодих українців.
27 лютого 2021 року відбувся Чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму серед всіх вікових груп на базі Національного університету «Львівська політехніка». Студентка групи ЕК-11 Софія Абразумова посіла І місце серед дівчат з результатом 42,5 кг у ваговій категорії 69 кг.
3 березня 2021 р. (у середу) о 12 год. 00 хв.
відбудеться Конференція трудового колективу НЛТУ України
(в онлайн-режимі)
Порядок денний:
1. Обрання делегатів Конференції трудового колективу Національного лісотехнічного університету України.
2. Обрання виборних представників до складу Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.
До участі у роботі конференції запрошено співробітників та студентів університету.
Онлайн-реєстрація делегатів конференції – з 10.55 до 11.55.
Президія Конференції
У середу 3 березня 2021 р. о 13.45 год. у Кабінеті-музеї народної культури НЛТУ України ( а. 211) відбудеться відзначення
150- літнього ювілею Лесі Українки.
Запрошуємо до участі всіх небайдужих до рідного слова і культури студентів та співробітників НЛТУ України!
Кафедра філософії,соціології та культурології
Я в серці маю те, що не вмирає…
Результати виборів ректора Національного лісотехнічного університету України
|
||
Головна виборча комісія
Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).
У новому рейтингу Webometrics серед українських вишів
Національний лісотехнічний університет України
114 серед 316 українських ВНЗ.
Рейтинг Webometrics вже більше 15 років досліджує понад 25 тисяч вишів світу, що мають свої веб-ресурси. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у веб-просторі.
Рік | Позиція у світовому рейтингу |
Позиція у рейтингу українських ЗВО |
Позиція у рейтингу Львівських ЗВО |
Посилання |
2021 січень | 11041 | 114 | 4 | Джерело |
2020 липень | 9006 | 99 | 4 | Джерело |
2020 січень | 8093 | 83 | 4 | Джерело |
2019 липень | 9102 | 97 | 4 | Джерело |
Керівникам ЗВО
Відповідальним за внутрішнє
забезпечення якості вищої освіти у ЗВО
|
При виникненні питань звертайтесь на пошту oosiiuk@naqa.gov.ua або за телефоном (063)6795701.
Флешмоб: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну" – це постійна доброчинна бібліоакція, що діє у науково-технічній бібліотеці НЛТУ України. Дарування книжок — гарна традиція користувачів, відвідувачів, друзів і партнерів науково-технічної бібліотеки НЛТУ України, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань. На превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотека не в змозі поповнювати в повному обсязі бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.
Бібліотеки завжди допомагали своїм користувачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам! Факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці.
У кожного з нас є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими. Давайте приєднаємося до бібліоакції "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну". Звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!
Долучайтесь до бібліоакції, яка триватиме з 14.02. 2021р. по 31.03. 2021р. у стінах нашої бібліотеки.