Дні кар'єри ЄС 2019

a4d75127215f52c18ccd5844527298c4 L

Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує молодь, представників громадських організацій. бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019. Безліч вакансій, можливості стажування та навчання, безкоштовні тренінги, надихаючі панельні дискусії, а також зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній та багато іншого чекає на учасників під час Днів кар’єри ЄС з 27 лютого по 27 вересня:

27 лютого – Миколаїв, 20 березня – Вінниця, 10 квітня – Львів, 10 квітня – Полтава, 15 квітня – Маріуполь, 11 квітня – Тернопіль, 16 квітня – Івано-Франківськ, 18 квітня – Одеса, 23 квітня – Кривий Ріг, 25 квітня – Дніпро, 16 травня – Суми, 17 травня – Хмельницький, 23 травня – Черкаси, 7-8 червня – Сєверодонецьк, 27 вересня – Харків.

Мета заходу - ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для української молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС, а саме: Young European Ambassadors, євроклуби України, Інформаційними центрами ЄС, випускниками Erasmus +, EU Study Days, College of Europe Alumni Association in Ukraine.

Інформацію про дати проведення Днів Кар’єри ЄС 2019, список компаній- учасників можна знайти на сайті https://euroquiz.org.ua/career-davs.

«Дні кар’єри ЄС» проводяться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Партнерами проекту виступають Міністерство освіти та науки в Україні та міністерство молоді та спорту в Україні.

Last modified on Thursday, 04 April 2019 20:44

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper