“Найголовніший чинник єдності – українська мова” (Митрополит Андрей Шептицький)

IMG 2363

Двадцять другий рік поспіль відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який об’єднує українців цілого світу. Особливим є цьогорічне написання, коли багато українців вимушено перебувають поза рідним домом.

 

Як відомо, авторкою тексту, із символічною і значущою назвою “МІЙ ДІМ”, стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

 

У Національному лісотехнічному університеті України мали змогу доєднатися до написання диктанту всі охочі, для цього було організовано кілька локацій, зокрема у залі засідань вченої ради, у читальному залі соціально-економічної літератури та в аудиторіях кафедр гуманітарно-соціальних дисциплін Університету.

 

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури колектив Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України та доцентка кафедри філософії, соціології та культурології Університету Наталія Дуда запросили до написання не лише студентів, а й внутрішньо переміщених осіб. Це хороша мотивація для удосконалення знання рідної мови та вивчення правил нового правопису.

 

 Депутати усіх фракцій Львівської міської ради цитують вірші Юрія Руфа до Дня Української писемності і мови

 

Нас вкотре згуртувала українська мова.

Нас вкотре згуртувала спільнодія, яка про наше минуле, теперішнє, майбутнє.

Серце нашої єдності – Україна!

#РазомДоПеремоги

 

Last modified on Friday, 11 November 2022 11:56

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2019 НЛТУ України

JoomShaper