Webometrics-2022: НЛТУ України покращив позиції

webometrДнями Webometrics Ranking of World's Universities опублікував черговий рейтинг університетів світу за рівнем їхньої присутності в інтернеті. Результати цього дослідження публікують 19 років поспіль у січні та липні.

Завдяки злагодженій, професійній роботі всього колективу лісотехніків в інформаційному середовищі університету, веб-системах університету та в інтернет просторі протягом осіннього семестру ми досягли прогнозованого позитивного результату. Згідно з результатами нового рейтингу, Національному лісотехнічному університету України вдалось піднятися на 50 позицій і посісти 83 сходинку. Цього року рейтинг охопив понад 300 українських вишів. Результати НЛТУ України за минулі роки та участь в інших рейтингах дивіться в розділі Участь НЛТУ України в рейтингах.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту закладу освіти, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники. Іншими словами, автори рейтингу оцінюють змістову та інформаційну складову сайту певного закладу вищої освіти. Розробники зазначають, що під час складання рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів до уваги не беруться.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року НЛТУ України вчетверте визнаний найбільш екологічним університетом України

Більше про результати українських вишів опубліковано на ресурсі Освіта.юа в статті Webometrics-2022: інтернет-рейтинг українських вишів.

Володимир Яркун

Last modified on Thursday, 21 April 2022 08:00

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper